Rusové mají v rámci Evropské unie zakázaný přístup na BitMEX

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Ruští občané nebo obyvatelé nebudou mít po 11. červenci 2022 přístup ke službám kryptoburzy BitMEX z Evropské unie.

BitMEX: Omezení pro ruské uživatele

Hlavní kryptoburza BitMEX pracuje na zvýšení souladu s evropskými sankcemi proti Rusku a připravuje se na zavedení významných omezení pro své ruské uživatele. BitMEX mění svou politiku omezených jurisdikcí, aby byla v souladu s různými restriktivními opatřeními Evropské unie.

Kryptoburza BitMEX informovala skupinu potenciálně dotčených uživatelů o chystaných změnách prostřednictvím e-mailu 4. července.

Podle e-mailu nebudou mít ruští občané nebo rezidenti po 11. červenci 2022 přístup ke službám BitMEX z EU. To znamená, že tito uživatelé se nebudou moci přihlásit ke svému účtu ani přistupovat k žádným službám z EU, pokud se na ně nevztahuje “výjimka”.

Výjimka pro rezidenty EU

Nová omezení se nevztahují na ruské občany nebo rezidenty přistupující ke službám BitMEX z EU, kteří jsou zároveň rezidenty EU nebo Švýcarska. Dvojí občané EU nebo Švýcarska, kteří mají bydliště mimo Rusko, rovněž nebudou dotčeni, uvádí se v e-mailu.

“Pokud máte bydliště v EU nebo Švýcarsku nebo jste dvojím občanem EU nebo Švýcarska a bydlíte mimo Rusko, můžete předložit další informace a požádat o výjimku a pokračovat v přístupu k našim službám z EU,”

– uvádí se v prohlášení.

BitMEX a všechny typy obchodníků

Opatření je zaměřeno na všechny typy obchodníků, včetně osob obchodujících jménem jakékoli právnické osoby, přičemž tyto osoby přistupují ke službám BitMEX z EU, a také na právnické osoby usazené v Rusku, jejichž obchodníci přistupují ke službám z EU.

Oznámení nepoukazuje na žádný dopad na ruské zákazníky, kteří přistupují ke službám BitMEX z Ruska.

Nejnovější omezení BitMEX vůči Rusům v EU přišlo chvíli poté, co vlna velkých burz, jako je Binance, oznámila omezení pro ruské uživatele. Většina těchto omezení přišla v prvních dvou měsících poté, co ruský prezident Vladimir Putin 24. února oznámil “speciální vojenskou operaci” na Ukrajině.

Závěr

Ruští občané tedy nebudou moci z EU přistoupit. Máte za to, že je taková sankce spravedlivá. Přidejte se také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: