Rodina RippleNet se neustále rozrůstá – další velký hráč se připojil do sítě

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Trump omilostnil bývalého člena představenstva společnosti Ripple • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Nervozita na kryptotrzích roste, ceny padají • ZCoin pod 51% útokem • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Ačkoli bitcoiny zpočátku vzrostly na 38...

Ria Money Transer, dceřiná společnost Euronet Worldwide, oznámila připojení k celosvětové síti společnosti Ripple – RippleNet. Ria je jedním z největších poskytovatelů peněžních služeb na světě. Od vstupu do RippleNet si slibuje okamžité globální platby založené na blockchainu.

Ria patří mezi největší světové hráče v oboru poskytování platebních služeb. Působí ve více než 155 zemích, na celém světě najdete více než 377 000 poboček a během jednoho roku vypořádá transakce ve výši 40 miliard dolarů.

Mohlo by vás zajímat: Nasdaq přidává ke svým službám XRP Liquid Index

Co si od vstupu do RippleNet společnost slibuje?

Vstupem do sítě RippleNet, kde již působí více než 200 finančních institucí z celého světa, může Ria vypořádávat transakce rychleji, transparentněji a efektivněji, což by měli ocenit hlavně koncoví zákazníci.

Přesněji řečeno, technologie Ripple umožní nové end-to-end sledování, zlepší transparentnost, sledování transakcí a odhadovaný čas k dokončení, což povede i k větší spokojenosti zákazníků.

Juan Bianchi, generální ředitel pro oblast peněžních převodů společnosti Euronet se nechal slyšet:

„Ve společnosti Ria jsme vyvinuli s pomocí vlastní technologie druhou největší síť světa sloužící k převodu peněz. Integrací Ria s Ripple pomáháme vybudovat inovativní platební infrastrukturu, která potenciálním partnerům nabízí snadnější přístup ke službám transferu peněz. Poskytované služby jsou navíc výrazně rychlejší a transparentnější. Čas je pro naše zákazníky a partnery životně důležitý, a proto se snažíme na rychlosti našich služeb neustále pracovat a vylepšovat.“

Psali jsme na Kryptomagazínu: Adopce Ripple bankami pokračuje – Ripple Labs. získává významnou posilu

Zákazníci sítě RippleNet získají na druhé straně díky nejmodernějšímu cloudu Digital Integrated Payments Cloud společnosti Euronet nový přístup ke globálnímu finskému ekosystému společnosti Ria, který umožní přeshraniční platby v obou směrech.

Marcus Treacher ze společnosti Ripple k tomu dodává:

„Toto partnerství umožní společnosti Ripple rozšířit dosah našich služeb a celkový bankovní ekosystém. Ria je jedním z největších hráčů v oblasti převodu peněz s druhou největší sítí na světě a je známá službami, které poskytuje na světové úrovni. Vstupem do RippleNet Ria nejen vylepšuje celý hodnotový řetězec pro naše partnery, ale s její pomocí bude RippleNet i nadále vylepšovat časy remitencí a snižovat náklady svým zákazníkům a klientům.”

Tip redakce: Dle Forbes je Ripple jednou z nejlepších fintech společností pro rok 2019

Závěr

Rodina finančních firem, bank a dalších společnosti sdružených v RippleNet se neustále rozšiřuje, což je skvělá zpráva. Bohužel je pravda, že i přes množství pozitivního fundamentu cena XRP většinou nijak nereaguje. Občas mě to nutí ke spekulacím, jestli se někdo nesnaží držet cenu tohoto tokenu co nejníže a ve správný čas ji odpálit nahoru… Co si myslíte vy?

Co číst dále?

[ROZHOVOR] Charlie Lee – Myslel jsem si, že Litecoin dosáhne 1000 $

Zdroj:
cryptoninjas.net

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

12 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře