Rodina RippleNet se neustále rozrůstá – další velký hráč se připojil do sítě

12
Ripplenet

Ria Money Transer, dceřiná společnost Euronet Worldwide, oznámila připojení k celosvětové síti společnosti Ripple – RippleNet. Ria je jedním z největších poskytovatelů peněžních služeb na světě. Od vstupu do RippleNet si slibuje okamžité globální platby založené na blockchainu.

Ria patří mezi největší světové hráče v oboru poskytování platebních služeb. Působí ve více než 155 zemích, na celém světě najdete více než 377 000 poboček a během jednoho roku vypořádá transakce ve výši 40 miliard dolarů.

Mohlo by vás zajímat: Nasdaq přidává ke svým službám XRP Liquid Index

Co si od vstupu do RippleNet společnost slibuje?

Vstupem do sítě RippleNet, kde již působí více než 200 finančních institucí z celého světa, může Ria vypořádávat transakce rychleji, transparentněji a efektivněji, což by měli ocenit hlavně koncoví zákazníci.

Přesněji řečeno, technologie Ripple umožní nové end-to-end sledování, zlepší transparentnost, sledování transakcí a odhadovaný čas k dokončení, což povede i k větší spokojenosti zákazníků.

Juan Bianchi, generální ředitel pro oblast peněžních převodů společnosti Euronet se nechal slyšet:

„Ve společnosti Ria jsme vyvinuli s pomocí vlastní technologie druhou největší síť světa sloužící k převodu peněz. Integrací Ria s Ripple pomáháme vybudovat inovativní platební infrastrukturu, která potenciálním partnerům nabízí snadnější přístup ke službám transferu peněz. Poskytované služby jsou navíc výrazně rychlejší a transparentnější. Čas je pro naše zákazníky a partnery životně důležitý, a proto se snažíme na rychlosti našich služeb neustále pracovat a vylepšovat.“

Psali jsme na Kryptomagazínu: Adopce Ripple bankami pokračuje – Ripple Labs. získává významnou posilu

Zákazníci sítě RippleNet získají na druhé straně díky nejmodernějšímu cloudu Digital Integrated Payments Cloud společnosti Euronet nový přístup ke globálnímu finskému ekosystému společnosti Ria, který umožní přeshraniční platby v obou směrech.

Marcus Treacher ze společnosti Ripple k tomu dodává:

„Toto partnerství umožní společnosti Ripple rozšířit dosah našich služeb a celkový bankovní ekosystém. Ria je jedním z největších hráčů v oblasti převodu peněz s druhou největší sítí na světě a je známá službami, které poskytuje na světové úrovni. Vstupem do RippleNet Ria nejen vylepšuje celý hodnotový řetězec pro naše partnery, ale s její pomocí bude RippleNet i nadále vylepšovat časy remitencí a snižovat náklady svým zákazníkům a klientům.“

Tip redakce: Dle Forbes je Ripple jednou z nejlepších fintech společností pro rok 2019

Závěr

Rodina finančních firem, bank a dalších společnosti sdružených v RippleNet se neustále rozšiřuje, což je skvělá zpráva. Bohužel je pravda, že i přes množství pozitivního fundamentu cena XRP většinou nijak nereaguje. Občas mě to nutí ke spekulacím, jestli se někdo nesnaží držet cenu tohoto tokenu co nejníže a ve správný čas ji odpálit nahoru… Co si myslíte vy?

Co číst dále?

[ROZHOVOR] Charlie Lee – Myslel jsem si, že Litecoin dosáhne 1000 $

Zdroj:
cryptoninjas.net

12
Komentujte

avatar
3 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
LukasashhaMíraRomanPetr Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kundomrd
Host
Kundomrd

Banky využívají jen blockchain od Ripple a na tokeny XRP ti banky serou jim vystačí fiat měna.XRP je jen pro ovce aby sponzorovali firmu Ripple nic víc , když už chceš investovat do Rippleu tak do akcii kde s toho něco máš protože XRP ti dá h***o .

Míra
Host
Míra

Banky jo, ale lidi ne.

Petr
Host
Petr

Odborník promluvil.

Kundomrd
Host
Kundomrd

XRP si můžeš vrazit do (_!_) banky jasně deklarují že XRP ne ale blockchain Rippleu ano .Jen I***t mohl investovat do něčeho proti čemu v podstatě vznikl Bitcoin a tváří se to jak kryptoměna .Naštěstí investoři začali dostávat rozum v posledních měsících a XRP posílají do sraček podle procentního zisku na víc tenhle shitcoin je prý o víc jak polovinu tržní hodnoty nadhodnocený podle některých kryptoodborníků ,tak jsem zvědav jak coinmarketcap bude analyzovat data nově kaj ten shit coin padne .

Petr
Host
Petr

Mám 300 tisíc xrp jsem i***t?

Míra
Host
Míra

Ty se máš. já jich mám jen pár desítek tisíc 🙂

Míra
Host
Míra
ashha
Host
ashha

Doslova z kundomrdem se nemá cenu ani bavit 🙂

Míra
Host
Míra

Rozhodně je to uměle držené dole. XRP nám ještě ukáže 🙂

Roman
Host
Roman

Z jedné strany vidíme jak do nás buší fundamenty jak se firma Rippl rozrůstá o mnohá partnerství s jinými společnostmi, které mají stamilionové porfolia uživatelů, ale s cenou kryptoměny Rippl to ani nehne !? Proč? Protože musíme umět rozlišovat mezi firmou Rippl a kryptoměnou rippl to jsou totiž dvě rozdílné věci Společnost Rippl bohatne na uzavírání partnerství z Bankami a jinými institucemi, který pouze používají technologie a blockchain od Ripple nic víc nic míň. O jejich tokeny tyto instituce nemají zájem Kumunita toto ví a proto že nejsou padlí na hlavu tak pouze spekulují na její ATH tohoto tokenu, který… Číst vice »

ashha
Host
ashha

Dobrý den, pane Romane. Vidím, že jste velice „vzdělaný“ ohledně XRP. Já osobně bych nedokázal psát něco o čem nerozumím já sám. Takže Vás prosím nepište radši nic o XRP a věnovaný čas nechte na vzdělávání a pochopení :). Hezký den.

Lukas
Host
Lukas

tak nas poucte jak to s tim XRP je