Obrovské přesuny BTC a XRP

0
(0)

Zprávy a souhrny

V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Za posledních 24 hodin došlo k několika velkým přesunům Bitcoinu (BTC) a také Ripple (XRP). U BTC došlo k přesunům do neznámých peněženek, a to zřejmě s cílem udržet měnu v bezpečí nebo v rámci mimoburzovního prodeje (OTC).

Velryby se hýbou?

Kdykoliv dochází k velkému přesunu BTC, je třeba tomuto kroku věnovat pozornost. Tato skutečnost by totiž mohla signalizovat, že se blíží hlavní krok na trhu.

Whale Alert (@whale_alert) včera na Twitteru zveřejnil, že došlo ke třem velkým převodům BTC, z toho k jednomu masivnímu převodu 36 469 BTC v hodnotě 369 882 280 USD. Vypadá to tedy tak, jako by první velká velryba konsolidovala své prostředky.

Twitter
zdroj: twitter.com

Při druhém masivním převodu došlo k transakci ve výši 33 706 BTC v hodnotě 341 219 826 USD. Transakce pochází z více adres, což naznačuje, že i druhá velryba konsoliduje své prostředky. Adresa příjemce má pak pouze dvě transakce – první v hodnotě 0,01 BTC vypadá jako test a druhá transakce byla již ve výši 33 706 BTC.

Twitter
zdroj: twitter.com

Při pohledu na tato čísla si většina držitelů kryptoměn uvědomí, jak „bezvýznamnou“ roli hraje na tomto trhu. Jak uvedl jeden z uživatelů na Twittru Matt Thomas (@ Matt_TSales):

„Když to vidíte, budete se cítit docela malí.“

Twitter
zdroj: twitter.com

Sečteno a podtrženo

Za posledních 24 hodin došlo k přesunu 77 014 BTC v hodnotě 780,3 milionu USD, a to vše mezi peněženkami neznámého původu.

  • 36 469 BTC v hodnotě 369,8 milionu USD
  • 6 839 BTC v hodnotě 69,3 milionu USD
  • 33 706 BTC v hodnotě 341,2 milionu USD

Ripple (XRP)

Společnost Ripple, která vlastní víc než polovinu všech tokenů XRP, přemístila za posledních 24 hodin 110 175 722 XRP v hodnotě 29,6 milionu USD. Tři z těchto převodů byly zaslány do neznámých peněženek a stejně jako u BTC se může jednat o přesun XRP za účelem zabezpečení nebo za účelem prodeje části XRP. Celkem proběhly čtyři převody:

  • 10 000 000 XRP v hodnotě 2,7 milionu USD převedeno z Ripple peněženky do neznámé peněženky
  • 50 175 722 XRP v hodnotě 13,5 milionu USD převedeno z Ripple peněženky do neznámé peněženky
  • 20 000 000 XRP v hodnotě 5,4 milionu USD převedeno z Ripple peněženky do neznámé peněženky
  • 30 000 000 XRP v hodnotě 8,0 milionu USD převedeno z Ripple peněženky do Ripple OTC Distribution wallet

Závěr

Společnost Ripple odemkne každý měsíc 1 miliardu XRP, prodá zlomek z této částky a zbytek vrátí zpět do úschovy. V tomto čtvrtletí se společnost Ripple rozhodla prodat méně XRP než obvykle. Ve druhém čtvrtletí letošního roku bylo prodáno XRP za částku 251,51 milionu USD.

A jaký názor máte na věc vy? Opravdu se dostávají velryby do pohybu?

Co číst dále?

Craig Wright znovu proklamuje své autorství Bitcoinu – „autorský“ úřad v USA to nikdy neuznal

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Salam

Velmi mě těší že Ripple prodává XRP a tím v podstatě znehodnocuje cenu XRP i když se jedná pravděpodobně o OTC trh pro velryby ale toho si je snad každý Jouda co investoval do centralizovaného XRP pevně vědom že Ripple se bude zbavovat svých tokenu pro financování své sítě . Ti co nakoupili XRP nad dolar přeji jim mnoho úspěchu a pevné nervy protože XRP se nad dolar jen tak nedostane , velryby co nakupuji XRP od Rippleu na OTC trhu budou připravení cenu dumpnout jen jak XRP čuchne k dobré hodnotě ceny .

[ue_partner_posts title="Články našich partnerů" count=2 layout=strip-post-list]

Reklama: