23.08.19 Technická analýza BTC/USD – Kde chtějí obchodovat velcí hráči?

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Dnes se podíváme na pár důvodů pro silné vzorce na BTC. Probíhal také úspěšný velký boj o 10 000 USD support. 

Momentálně se Bitcoin nachází na hodnotě 10 400 USD. Netřeba nad tím velmi spekulovat, podle resistance nás čeká 11 400 – 11 600 USD, kam zřejmě BTC zamíří (70% pravděpodobnost). Jak jsem již naznačil v předchozí TA, kde jsme byli na hodnotě 9 400 USD s TA predikcií na 10 500. 

Momentální situace na Bitcoinu se nemění ani při této predikci. Bitcoin sice stoupal k 11 000, od kterých následně propadl až k 9 900 USD, ale situaci se podařilo uklidnit a Bitcoin znovu bude útočit na 11 600 USD.

Při pohledu na graf vidíme 11 600 USD, kde je momentální resistance line. Naopak support line leží na 9 779 USD. Je tedy dost pravděpodobné, že se již pod 9 400 USD nedostaneme a Bitcoin s koncem školních prázdnin bude spíše posilovat před pumpou ke 14 000 USD. Možná si na to ještě počkáme měsíc, ale držíme se bull trendu hesla: “Trend is your friend”.

Podporu růstu Bitcoinu přináší i pohled na RSI, kde bychom měli začít 2. cyklus.

Na grafu níže můžeme vidět 2 přesné doteky na support line triangl (BEP). Tyto hodnoty se budou navyšovat s koncem trianglů a jak to u trianglů bývá, na konci je velký UP nebo velký propad. Z přihlédnutím ke konci prázdnin a mému názoru, že tento propad trhu je vyvolán sníženým objemem kapitálu a sníženým obchodováním, jako každé léto, tak bych čekal na konci trianglu velký up k 14 000 USD (09/2019).

Zároveň na grafu mám stále vyznačenou klíčovou hodnotu 10 500 USD.

Hodně štěstí při obchodování přeje Ján Kopil

Co číst dále?

Ripple získal hodnocení „A“ – bude to mít vliv na cenu XRP?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Libor

tady se jede dolu, uz to pochopte

spot_img