Ripple získal hodnocení „A“ – bude to mít vliv na cenu XRP?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Známá obchodní stránka TheStreet a ratingová společnost Flipside Crypto právě zveřejnili novou analýzu Ripple (XRP), třetí největší kryptoměny dle tržního objemu.

Ripple vede v dalších faktorech

Společnost vyzdvihuje XRP a partnerství se společností MoneyGram jako dva faktory, které stojí za známkou „A“ pro toto digitální aktivum. Hodnotí se dle čtyř hlavních faktorů včetně chování vývojářů k veřejnosti, tržní vyspělosti kryptoměny, aktivity uživatelů a základního skóre kryptoaktiva.

„Ripple je rostoucí silou v globálním finančním prostředí, které zakládá cesty k institucionálnímu financování a zároveň vyvíjí produkty v kryptoprostředí. To účinně přináší vyšší efektivnost na trhu a snížení nákladů.“

Společnost Flipside Crypto dále tvrdí, že partnerství společnosti Ripple se společností MoneyGram pomohlo dosáhnout 7,1% nárůstu v metrice chování vývojářů. Tento krok měl za následek zvýšení ceny XRP.

TIP: Technická analýza XRP

I pro institucionální investory

Společnost nabízí konzervativním institucionálním klientům vstupní bránu do světa kryptoměn na platformě Ripple prostřednictvím xCurrent, a zároveň vyvíjí xRapid, aby nabídla útočiště před složitostí používání devizových trhů k vypořádání převodů. To účinně přináší efektivitu a úspory nákladů zavedeným účastníkům trhu.

Zde přikládáme obrázek celkového skóre.

ripple, rating, a
Zdroj: thestreet.com

Závěr

Společnost, která stojí za „kryptoměnou“ Ripple, usilovně pracuje na svém platebním systému. Další partnerství s touto společností mohou znamenat jen příznivý vývoj ceny a začlenění do finančního prostředí.

Co číst dále

Co je býčí a medvědí trh?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: