Obchodujte čtyři nejsilnější kryptoměny rychle a levně – představujeme vám burzu XRP United

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

V poslední době jsme byli svědky vzniku nových decentralizovaných burz, které postupně představily Binance, Bithumb i Bitfinex. Jejich centralizované protějšky však nezaostávají a toto úterý (23.10.2018) byla představena zcela nová burza – XRP United.

Zatím jen tři obchodní páry

Aktuálně se na XRP United dají obchodovat následující obchodní páry: BTC / XRP, ETH / XRP a BCH / XRP. V dohledné době má přibýt i Monero, které bude rovněž obchodovatelné vůči XRP.

Není žádným tajemstvím, že se Ripple snaží prosadit v globálním měřítku především na poli přeshraničních plateb. Jasně to dokazují i jeho produkty jako xRapid a RippleNet.

Zatímco platební síť RippleNet zpracovala první remitence (peněžní částky) mezi Japonskem a Thajskem a aktuálně je rozšířená již v 13 zemích, xRapid a multi-hop dramaticky snižují náklady a zároveň umožňují platby v reálném čase, díky čemuž finančním institucím zvyšují jejich likviditu.

Mohlo by vás zajímat: CEO Ripple Labs: XRP má 1000krát levnější a rychlejší transakce než Bitcoin

Výhody XRP United

Nyní přišla na řadu i masivnější podpora samotné kryptoměny, a sice v podobě vytvoření výše zmíněné burzy. Ta láká své potencionální klienty výhodami, které by se daly shrnout do následujících bodů:

  • burza nabízí díky obchodním párům navázaným na XRP rychlé a levné transakce (ty jsou provedeny pouze za čtyři sekundy, přičemž síť jich zpracuje až 1500 za sekundu)
  • XRP, jako základní měna, má přinést podle dev týmu burzy nové klienty, čímž se vytvoří dostatečná likvidita

I přes nesporné výhody v podobě rychlých a levných transakcí, které tato kyptoměna umožňuje, nelze zapomínat na fakt, že vzhledem k tomu, že jde o centralizovanou burzu, privátní klíče k vašemu majetku nevlastníte vy. Tím pádem v případě útoku na danou platformu je jen na ní, zda vám kryptoměny vrátí, tedy vyplatí z vlastních zdrojů, nebo ne.

Více o této problematice si můžete přečíst v našem článku “Máte kryptoměny na centralizovaných burzách? Pozor – nejsou vaše!” Pokud vás zajímá, jak dopadlo hodnocení centralizovaných burz, které vypracovala společnost ICORating, klepněte na nás článek zde.

Tip: Pokud chcete nakupovat kryptoměny bez poplatků a získat 10 USD za první registraci na Coinbase, podívejte se na tento návod.

Závěr

Na závěr ještě něco ohledně KYC / AML standardům. Stejně jako drtivá většina centralizovaných burz, i XRP United vyžaduje ověření vaší totožnosti. V případě, že se s takovými postupy neztotožňuje, doporučuji vám poohlédnout se po decentralizovaných platformách, kterých je už naštěstí dost.

Pokud máte zájem vidět celkový vzhled burzy, jakož i otestovat její funkcionality a atributy, kliknutím na tento odkaz se dostane přímo na její stránky. Zároveň si můžete prohlédnout i propagační video níže, které bylo natočeno k příležitosti spuštění této burzy.

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Dalibor. 

Zdroje:
ethereumworldnews.com
coingape.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img