Některé altcoiny dnes předvedly nevídaný růst, už to začíná?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Cena Bitcoinu dosahuje nejvyšší úrovně oproti turecké liře • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin konsoliduje • Počet aktivních bitcoinových adres dosáhl 2letého maxima • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. TRHY Bitcoin za poslední dva týdny...
Profilový obrázek
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Zatímco Bitcoin (BTC) již nějakou dobu přešlapuje na místě a s mírnými výkyvy se pohybuje lehce nad hranicí 10 000 dolarů, alty se začínají pomalu probouzet. Bitcoinová dominance se navíc poněkud zastavila a jak jsme informovali včera, tak i vyhledávání slova Bitcoin na Googlu je na letošních minimech. To vše očividně altcoinům svědčí a u některých z nich již začínáme zaznamenávat velmi pěkný pohyb up. Otázkou zůstává, zda bude tento obrat pouze krátkodobou záležitostí nebo zda konečně nastává opravdový altcoinový bull market.

Skokani z TOP 100

Dnes se podíváme na několik altů z TOP 100, které zaznamenaly největší růst ceny za posledních 24 hodin, seznam cen všech kryptoměn najdete ZDE. Ceny kryptoměn najdete také v našem horním menu.

abbc 1. ABBC Coin (ABBC) – 41,35 %

Tato kryptoměna typu peer-to-peer, která vznikla na konci roku 2017, zajišťuje bezproblémové kryptoměnové transakce, díky nimž je nakupování online a digitální platby bezpečné a snadné. V současné době 64. místo dle tržní kapitalizace a hodnota 0,157907 USD.

graf

stellar  2. Stellar (XLM) – 30,07 %

Tuto decentralizovanou platební platformu, kde jedna transakce nezabere více než 5 sekund, posunulo do TOP 10 partnerství s fintech a softwarovou společností IBM. V současné době 10. místo dle tržní kapitalizace a hodnota 0,077523 USD.

graf

Aktuální cena kryptoměny Stellar

bytecoin  3. Bytecoin (BCN) – 21,10 %

Cílem této soukromé decentralizované kryptoměny s otevřeným zdrojovým kódem je usnadnit rychlé, anonymní a nevysledovatelné transakce. V současné době 53. místo dle tržní kapitalizace a hodnota 0,000597 USD.

graf

Aktuální cena kryptoměny Bytecoin

iota  4. IOTA (MIOTA) – 16,09 %

Distribuovaná kniha pro internet věcí, která používá směrovaný acyklický graf (DAG). Kvantově odolný protokol Tangle zajišťuje nulové poplatky, nekonečnou škálovatelnost, rychlé transakce a bezpečný přenos dat. V současné době 17. místo dle tržní kapitalizace a hodnota 0,296553 USD.

graf

Aktuální cena kryptoměny Iota

electroneum  5. Electroneum (ETN) – 16,08 %

Kryptoměna z roku 2017 s vlastním blockchainem, která je orientována na mobilní publikum a uživatele chytrých telefonů. V současné době 90. místo dle tržní kapitalizace a hodnota 0,004625 USD.

graf

Aktuální cena kryptoměny Electroneum

ravencoin  6. Ravencoin (RVN) – 15,41 %

Tento open-source blockchain projekt se specializuje na vytváření a vzájemný převod aktiv. Ravencoin umožňuje vytváření a obchodování jakéhokoli reálného nebo digitálního aktiva v síti. V současné době 41. místo dle tržní kapitalizace a hodnota 0,036803 USD.

graf

Aktuální hodnota kryptoměny Ravencoin

ren  7. Ren (REN) – 12,26 %

Otevřený protokol, který má umožnit soukromý přenos hodnoty mezi jakýmkoli blockchainem. V současné době 98. místo dle tržní kapitalizace a hodnota 0,046185 USD.

graf

Aktuální hodnota kryptoměny Ren

Závěr

Zahanbit se nenechaly ani ostatní altcoiny z TOP 100. Ripple (XRP) poskočil up o 11,85 %, NEM (XEM) o 10,92 %, Cardano (ADA) o 9,71 % a TRON (TRX) vzrostl o 8,90 %.

Vyzdvihnout je potřeba i úctyhodný trojciferný nárůst, který zaznamenala 318. kryptoměna REPO (REPO), která zhodnotila o 114,48 %.

Jen tak dál, altcoiny

Co číst dále?

Nahradí krypto světové rezervy? Obchodní válka eskaluje…

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře