Nejlepší burzy na staking pro Ethereum 2.0

4.3
(6)
V
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

Přechod od Proof of Work k Proof of Stake znamená konec těžby Etherea, jak jsme ji doposud znali. Pokud budete chtít nyní vydělat nějaké peníze, musíte vložit své finanční prostředky na inteligentní smlouvu, která vás bude v průběhu času odměňovat tokeny.

Ethereum 2.0

Síť Ethereum ovšem vyžaduje vklad ve výši nejméně 32 ETH. Až tehdy může začít odměňovat konkrétní peněženku. Ne každý ovšem disponuje částkou kolem 19 000 USD, aby se mohl účastnit. Co kdybychom ale chtěli investovat alespoň něco? Zlomek této částky?

Staking pool

S řešením okamžitě přispěchaly některé kryptoburzy, které vytvořily staking pooly. Zde pak mohou retailoví investoři ukládat své peníze. Burza je shromáždí, umístí je do inteligentní smlouvy a pak rozděluje zisk mezi všechny uživatele úměrně.

Dnes si představíme některé z nejlepších kryptoburz, které podporují staking pro Ethereum 2.0.

Binance

Binance
zdroj: Binance.com

Z hlediska objemu obchodování se jedná o největší kryptoburzu na trhu, a proto je pro řadu investorů volbou číslo jedna. 3. prosince 2020 přišla burza s oznámením,  že podpoří staking tokenů Etherea 2.0, což umožní uživatelům vložit jakoukoli částku od 0.0001 ETH. Zhodnocení se má pohybovat mezi 5% až 20% ročně.

Mohlo by vás zajímat: Binance pořádá Black Friday Afterparty pro CZ a SK uživatele

Stejně tak Binance zahájila propagaci,  ve které uživatelé získají po omezenou dobu – od 2.12. do 16.12. 2020 – dvojnásobek zisku.

Tip: Pokud ještě nemáte registraci na Binance a zároveň byste chtěli podpořit naši práci, můžete využít tento odkaz.

Huobi

Huobi Global je další kryptoburzou, která podporuje staking ETH 2.0. Největší burza kryptoměn v Číně oznámila funkci, která umožní uživatelům snadno převést své standardní tokeny Ethereum (ETH) na tokeny BETH (Beacon Ethereum) v poměru 1: 1.

Minimální vklad je 0,1 ETH, ale příslib návratnosti je o něco vyšší než u Binance. Pohybuje se ve výši 6% až 20% ročně.

OKEx

Tato kryptoburza se připojí o něco později, ale bude rovněž podporovat staking ETH 2.0. Minimální vklad je stejný jako u burzy Huobi, a to 0.1 ETH. Roční výnos se pohybuje v rozmezí 6% až 20% ročně, což je opět stejné jako u Huobi. Výnos bude vyplácen denně.

Burza OKEx připravila USDT reward program pro všechny uživatele, kteří se rozhodnou použít staking Ethereum 2.0 na jejich platformě. Staking má být spuštěn 17. prosince 2020.

Kraken

Tato kryptoburza uvedla, že návratnost se bude pohybovat v rozmezí 5% až 17 % ročně. Burza neuvedla, jaká bude minimální vložená částka, ale odměny budou distribuovány každý týden.

Kraken také slíbil budoucí podporu pro obchodování mezi tokeny ETH a ETH2. Tento krok přispěje k interoperabilitě sítě a usnadní přechod z jednoho blockchainu do druhého.

Coinbase

Tato přední americká burza oznámila rovněž podporu Ethereum 2.0, bližší podrobnosti ovšem neuvedla. Svým zákazníkům pouze přislíbila, že v budoucnu zveřejní další oznámení. Jednou z funkcí, kterou burza poskytne, je výměna tokenů ETH a ETH2.

Závěr

Pokud tedy nedisponujete částkou 32 ETH, ale přesto máte v úmyslu vložit své prostředky do staking Ethereum 2.0, máte jedinečnou příležitost. Pro jakou kryptoburzu se nakonec rozhodnete, záleží čistě na vás.

Tip: Pokud se vám povede vydělat na kryptoměnách, může se vám hodit i tento článek: Binance Webinář: Jak danit kryptoměny v Česku a na Slovensku

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img