Dogecoin není vtip, říká OKEx CEO Jay Hao

5
(4)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Meme kryptoměna DOGE vznikla jako vtip, ale už to není vtip. Hao poukázal na to, že se Dogecoin těší zdravému vývoji, dlouhověkosti a dalším vlastnostem, které mu některé kryptoměny můžou jen tiše závidět.

DOGE není vtip

Jay Hao, generální ředitel známé kryptoměnové burzy OKEx, učinil několik pozitivních poznámek ke kryptoměně Dogecoin. Není to podle něj vtip. Společnost OKEx nedávno zahájila spořicí účty a obchodování s marží pro memecoin DOGE. Na dotazy ohledně těchto funkcí Hao objasnil, že jeho pohled na tuto kryptoměnu je velmi pozitivní.

Uvedl, že i přesto, že je Dogecoin poněkud odlehčenou kryptoměnou, nejde o vtip a ukázal zdravý vývoj a dlouhověkost.”

Dogecoin vznikl forkem z Litecoinu v roce 2013. Je proto jednou z nejstarších kryptoměn. Hao také dodal, že způsob, jakým je DOGE používán pro přispívání na Redditu a Twitteru, ukázal, že dokáže dosáhnout okamžitého přenosu pro mikroplatby způsobem, který mnoho hlavních kryptoměn neumožňuje. CEO OKEx dodává:

„Komunita a sofistikovanost jeho marketingu jsou ve skutečnosti obdivuhodné, a to, že si jakýkoli altcoin může vyžádat tolik pozornosti, ukazuje hluboké pochopení psychologie uživatelů.”

Kontroverzní TikTok kampaň

Hao si pochvaluje marketing Dogecoinu, který se dle jeho názoru ukazuje být dlouhodobě úspěšný. Schvaluje dokonce kontroverzní kampaň na sociální síti TikTok, která vedla k pump and dump schématu. Připomeňme, že nejoblíbenější video v rámci kampaně #DogecoinTiktokChallange říká:

„Zbohatneme všichni! Dogecoin je prakticky bezcenný. Existuje 800 milionů uživatelů TikTok. Investujte jen 25 $. Jakmile akcie dosáhnou $ 1, získáte 10 000. Řekněte všem, koho znáte.“

Jay Hao k tomu řekl:

„Tento typ marketingu je skutečně výjimečný a ukazuje, jak se mince s nižší tržní kapitalizací mnohem snáze vynoří z ceny. Že krátké video s někým, kdo říká: „Pojďme zbohatnout,“ může zdvojnásobit cenu za pouhé tři dny, je opravdu ohromující. Ale to znamená, že stoupání cen altcoinů je ve skutečnosti běžnou věcí a už mě to nepřekvapuje.“

Tip: Nejvtipnější kryptoměna na světě, Dogecoin (DOGE)

Závěr

Přestože je DOGE založen jako vtip a je plný memů a vtípků, má i přednosti, které oslovují komunitu i šéfy burz. Jay Hao chválí komunitu Dogecoinu a říká, že to vtip není. A co myslíte vy?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: