[NÁZOR] Je zcestné, že se společnost reálně zabývá otázkou, nechat část umřít na Covid

3.7
(7)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Toto není tradiční odpočinkový článek, jaké čas od času na Kryptomagazínu vydáváme, abychom si společně odpočinuli od kryptoměn. Chápu, že někteří z vás již mají dost všeho okolo slovíček Covid-19 a koronavirus. Budu rád, když si v takovém případě vyberete jiný článek. V rubrice Bohatství již zaznělo mnoho o penězích a štěstí. Věnovali jsme se osobnímu rozvoji, mezilidským vztahům, financím i prosperitě. Nyní přišel čas, abychom si společně připomněli jiné hodnoty. V době, kdy nám život naléhavě připomíná, že jednou musíme umřít.

Neztrácejme hodnoty

Přišla doba, kdy se ukazuje, kdo je kdo. Koronavirus nás dokázal dokonale demaskovat a díky tomu vyšlo na povrch mnoho našich dobrých stránek, ale i těch špatných. Skryté stinné zákoutí lidské povahy vacházejí najevo a nabírají neúprosně reálné kontury. Děje se to napříč společností. Když jsme na jaře slýchali, že již společnost nebude taková, jako před koronavirem, stěží jsme si uměli představit, jak moc se tato domněnka ukáže být pravdivá a reálná.

Problémy, se kterými se potýkáme, mají řadu rovin. Covid nám neodbytně připomíná, že jednou musíme všichni umřít. Naše pozornost se teď ubírá k autonehodám, rakovině, smrtelným nemocem, ale i takové chřipce. Kolik omluvenek jsme se jako malí nanosili ve svých žákovských, kdy jsme chřipku brali jako skvělou příležitost být doma a nemuset do školy? Koho z nás by tehdy asi napadlo, že i na tuto nevinnou nemoc umírají lidé?

Žijeme své životy jak nejlépe umíme. Děti mohou jen tak bezstarostně žít, ale dospělí musí bojovat. Bojujeme, i když víme, že jednou stejně příjde náš čas. Každý jednou musí umřít, takový je zákon přírody, který ani nejvyspělejší technologické objevy nedokážou zvrátit. A přesto bychom zachránili ohrožené dítě, pomůžeme starci přes přechod, darujeme léky nemocnému a potrestáme toho, kdo týrá svého psa, bije svoji ženu, nebo zneužívá dítě. Máme své důležité hodnoty, na kterých společnost stojí a za které mnozí z nás v minulsti bez váhání položili životy.

Mít se dobře, a nechat druhé umřít

Jsem si vědom toho, že za mými slovy si mnozí najdou věci, které jsem vůbec nenapsal. Toto je téma, které hýbe společností a je zde tolik emocí a panuje tolik názorů, že ať napíšu cokoli, vždy si v tom někdo dokáže najít důvod k nesouhlasu, rozhořčení, nebo dokonce k nenávisti. Nezapomínejte ale, že ten, kdo soudí druhé, často ve skutečnosti soudí sebe. Mnohdy nakonec zjistíme, že jsme tím, co nám nejvíc vadí u ostatních.

Niki Lauda přežil svou vlastní smrt. Byl to závodník, který odmítl pohodlí, prosperitu a jistotu ekonomické nadřazenosti potomka vlivné rodiny, a vydal se za svými sny. Nikola Tesla prožil život bez uznání a přesto nám po sobě zanechal mnoho důležitých objevů a vynálezů, z nihž řada mu byla odepřena a odcizena. Steve Jobs byl bláznem, který dělal nemožné věci. Zatímco všichni ostatní tvrdili, že něco nejde, on to udělal. Tyto a mnohé další velikány lidských dějin spojuje touha, udělat něco velkého, a ochota, obětovat kvůli tomu své pohodlí a riskovat ztrátu všeho finančního majetku.

My žijeme v době, kdy stačí otočit kohoutkem, a hned nám teče čistá pitná voda, teplá nebo studená, podle našich přání. Můžeme mít, co chceme. Prostě jdeme do obchodu a koupíme si jaké jídlo chceme, skoro všichni máme mobil, auto, počítač… Jako společnost jsme bohatí. Ano, mohli bychom se mít lépe, kdyby nebyly takové rozdíly mezi bohatými, kteří bohatnou, a chudými, kteří chudnou. Přesto si přiznejme, že žijeme v době, o které se mnohým před námi ani nesnilo. Stále však tento svůj blahobyt stavíme na pustošení a rabování přírody, rozkrádání chudých zemí a dalších zločinech. Není tedy divu, že když přišel koronavirus, část z nás se neštítí navrhnout, že bychom mohli chránit tento náš blahobyt a jednoduše nedělat žádná opatření a několik procent lidí nechat umřít.

Závěr

K tomu již není co dodat. Snad jen, že nám dal osud do rukou šanci se změnit. Nyní vidíme, co jsme dříve neviděli. Za jakou cenu jsme si udržovali vidinu neustálého růstu. Říkáme, že rouška je omezení svobody, ale jako bychom přehlíželi, že jsme ve skutečnosti natolik spoutáni ekonomickými okovy, že je pro nás problém zůstat chvíli doma. Přehlížíme, že nás systém oddělil od našich dětí. Natolik nás zaslepilo vlastní ego, že protestuje proti tomu, abychom s nimi na chvíli trávili více času, i když je to skvělá šance, jak napravit chyby, kterých se celou dobu dopouštíme.

Zjištění, že jednou musíme umřít, není důvodem poplivat život, ale naopak žít lépe, s menším strachem a větší pozorností na to, co tu po nás zůstane. Budou naše děti jednou vzpomínat na to, jak jsme odmítali nosit roušky, jak jsme se zdráhali omezit a uskromnit, přestože jsme věděli, že kvůli tomu s matematickou jistotou někdo umře?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroj-Kytka

14 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
J.Svoboda

Tímto článkem se kryptomagazín připojil k mediální masírce mainstreamu. Palec dolů.

Franta

Zkusil bych změřit IQ, majetek, socialní inteligenci,a jiné měřitelné hodnoty obou skupin a asi bysme se divili co je mainstream.Zda lidé co o ostatních tvrdí že jsou ovce a sami nemohou zůstat doma protože nevydrží se sebou nebo s manželkou,nebo bez fotbalu,hospody a nejsou schopni zanalyzovat data vlastním usudkem,nejsou schopni domyslet co způsobí svou hloupostí a sobeckostí a nebo ti co nosí respirátory u nás v obchodech od 9.9. povinně a se soucitem sledují lékaře a vyšinuté lidi před krachem a pod vlivem Dunning kruger efektu jak se jim rozpadá obrana ega pod tlakem reality. p. Svoboda mainstream jste bohužel vy a nemáte o tom ani tušení. Za mě kryptomagazín palec nahoru 🙂

Kunděj

Uprimne uz me to deni okolo koronaviru sere.“Netopejří chřipka“ me zajima jen z pohledu jakej do bude mit dopad na moje finance.I Peter Brandt napsal na twitteru neco v tom smyslu,ze „nekdo bude muset proste umrit“.Mam stejnej nazor,vsichni jsou radoby humanisti,ale fakt je,ze planeta je prelidnena a nikdo s tim nic neudela,takhle par lidi proste umre o neco driv a treba nam to jeste prospeje.Jednou umreme stejne vsichni.

Roman

Pro Kunděje ,, Tak třeba by smrtka mohla vzít nejdříve tebe alespoň by bylo o jednoho trubce méně,,

Pro ostatní podívejte se na
https://www.youtube.com/watch?v=tcx-MWzL7Kg&ab_channel=MarcelTome%C4%8Dka&t=318s

nebo

chrome-extension://klbibkeccnjlkjkiokjodocebajanakg/suspended.html#ttl=PLANDEMIE%20-%201.%20A%202.%20%C4%8C%C3%81ST%20%5BSKRYT%C3%81%20AGENDA%20ZA%20COVIDEM-19%5D&pos=817&uri=https://www.otevrisvoumysl.cz/plandemie-cast-1-a-2/

přeji hezký večer všem

Kunděj

Hele,je mi to jedno,padni komu padni jak se rika.

Franta

a to je to o čem mluvím:-( hloupost, sobeckost,komspirace, zajímá někoho že cca za 8 -10 dní začnou docházet lůžka na JIP to se už nedá změnit,a pak se jen modlit aby už i největším blbečkum konečně onemocněl někdo z rodiny těžkým průběhem aby se přestali chovat jak … Nebo kde je ten strop lidské debility?Nedivím se že většina lidí je na tom jak je, každý má co si zaslouží zřejmě a to fakt nejsem žádný humanista a dobroser

Roman

Od vyznavačů krypta bych očekával svobodu myšlení, kterou každý jednotlivec získá na základě komunikace s ostatními lidmi a také prostřednictvím informací které získá i jinde než v české televizi, pak teprve může svým vlastním rozumem posoudit kde se nachází pravda.
Tím se totiž lišíme od opic a ovcí, neboť od takové opice a ovce se očekává že se bude opičit a stádově plnit to co si přejí mocní tohoto světa.
Vy Františku v lepším případě evidentně podléháte mainstreamu a strachu. Strach kterým vás ovládají je horší než Covid, v horším případě jste málo informovaný a nebo hmotně zainteresovaný a v tom případě vás z vašich bludů nevyvede nikdo.
Deseti tisíce kapacit, lékařů, epidologů po celém světě, mezi kterými jsou profesoři a docenti Harvardu, Oxfordu a dalších statisíců po celém světě, jasně definují že zde nejde o žádnou pandemii ale spíš o zootročení lidstva.
Není totiž žádnou konspirací že po celém světě protestují lidé který prohlédli a bojují za svobodu, a za svoje názory jsou policií bití pentreky, slzným plynem a rozhánění vodními děly, a to jenom proto že nechtějí na hubě nosit kus hadru který je stejně nechrání.
Není žádnou konspirací že lidé jsou na pokraji nouze, přicházejí o práci a o své úspory, přitom musí platit nájmy, hypotéky, hrozí jim další zabavování majetku a vyhazov na ulici.
Není žádnou konspirací že lidé jsou na základě smyšlené pandemie zavíráni doma do nucené izolace od ostatních.
A takhle bych mohl pokračovat do nekonečna když si dáte práci tak pravdu sám naleznete na základě toho co se ve světě skutečně děje..

A teď k těm vašim lůžkám které budou chybět podle vás chybět na JIP

Je to totiž uměle vyvolaný problém, který může přerůst v něco aby nám mohli poté tvrdit my jsme vám to říkali.
Když se totiž podíváte na novinky.cz či na ČT atd..tak nás neustále masírují kolik lidí umírá s covidem, né na covid ale s covidem, to že měli rakovinu, infarkt a nebo že jim bylo mnoho let vám už neservírují a to vám nepřijde divné?? covid je jeden s tisíce virů který máme každý v sobě a ti co mají vpořádku imunitu si sním umí hravě poradit stačí se udržovat v tělesné kondici a přijímat ve stravě mimo jiné vitamíny jako je C a D.
Toto se však nehodí do krámu Farma průmyslu, protože tito chtějí ne zdravou populaci ale hlavně potřebujou nemocné, je to hlavně byznys a proto vás testují a chtějí vás neustále očkovat.
Mimochodem víte kdo je pro ně nejlepší adept? ano je to pracující člověk který pije a kouří, takovýto člověk celý život odvádí daně a když má přijít na to že by měl pobírat důchod tak prostě umře, tak proč mu nepomoci nějakým virem že!
Takže
Pokud budou media a politická garnitura masírovat lidi, falešnou pandemíí a to v době kdy je běžné chřipkové období angína atd…a podlehne li tomu jenom jedno procento populace ČR, stane se přesně to že 100 tisíc lidí zaplní ordinace a nemocnice a skončí to tak že nebude ani místo ani v těch stanech co budují jako polní nemocnice a to v lepším případě.

Když se člověk zamyslí nad tvrzeními největších odborníků a kapacit, že covid byl laboratorně stvořen, tak nemají něco horšího v záloze? co když to vypustí jenom pro aby nám mohli tvrdit ,,MY JSME VÁM TO ŘÍKALI,,

Lidi mějte otevřené oči můžeme se tomu společně postavit

Všichni zdravě uvažující lidé a hlavně my u krypta víme proč chceme být finančně nezávislý.

Víme že celosvětová ekonomika prostřednictvím Fedu a banksterů jde do kopru, mocní tohoto světa se rozhodli že vyhladoví a zadluží národy, ty vytištěné biliony nejsou určeny nám obyčejným lidem, ty jsou určeny zkorumpovaným vládám a jejich přisluhovačům aby své národy zradili a zadlužili.

Jestliže nám zlikvidují ekonomiku a to je přesně to co se děje, tak si půjčíte a nebo vás zachráníme!!

Chcete pomoci zkrachovalým podnikům? – pučte si !!!
Nemáte na důchody? – pučte si!!! atd.. atd..atd..

Jen slepý nevidí co se děje, tak jaké pak konspirační teorie Franto probuď se !!!

Franta

Romane sorry, ale jsi v řiti kámo 🙁 Já nepřebírám názory od vědců ale sbírám informace, ověřuju anylyzuju si je sám a když jsem ještě pracoval tak jsem se tím cca 12 let živil a byl slušně placený. televizi nemám 15 let, jsem zabezpečený a nemusím vystrčit nos z domu klidně 5 let,

Rouška snižuje pravděpodobnost, pokud se bojíš nos respirátor. Co se týká lůžek na JIP vycházím z dat ministerstva zdravotnictvý https://share.uzis.cz/s/qMpdA9W6yJqX6t3 obsazených 755 z 1081
Co se týká covidu znám asi 30 lidí co to měli, jeden naprosto zdravý kdyby ho nenašla sestra doma tak umřel,60 let sportovec bez jediného léku, dodnes postižený mozek a bylo to v březnu, zapomíná a mluví pomalu, prostě skončil, ani jeden bezpříznakový, tak 60 % vyřazeno na měsíc, děti lehké průběhy.

Tenhle finanční system by šel do kopru i bez korony, chápu že se bojíš spiknutí, ale kdyby si někdy někoho zaměstnával, tak zjistíš že není možný uhlídat ani 5 zaměstnanců aby udělaly co říkáš, konspirace že někdo ovládá svět je fakt hustej blud, ale lidé co se bojí a nemají rezervy tak chápu že to je bezpečný přístav jejich mysli.Bylo by to na dlouho,ale hlavně je to zbytečný tady vyvracet ty tvoje strachy, prostuduj si co je Dunning Kruger efekt co to je a jak funguje. Přpipouštím že se můžu mýlit a co ty připouštíš to taky a nebo jseš si 100% jistý.Pokud si seš jistej tak to hodně smrdí že jsi nekompetentní, řečeno terminologii DK efektu. Dále pak zkus mechanismy obrany ega, první ročník psychologie a zkus místo anylyzování světa, začít sám sebou. Po několika letech vzdělávání a studia problému si můžeme napsat a porovnat svoje názory znovu. Nic jiného nefunguje. Jelikož to neuděláš, proč taky když všechno víš a nepotřebuješ to, tak ti přeju GL a hlavně zdraví a no stress

Roman

Na konci se dovíte jak s toho všeho ven děkuji všem..

Františku i když si cením tvého názoru i tvé odpovědi, tak bohužel musím konstatovat že v řiti jsme oba. Já jsem v řiti proto jelikož si myslím že žiju v systému který nám všem dominuje a tím pádem nařizuje co máme dělat a jak myslet.

Na druhé straně ty jsi v řiti proto že máš růžové brýle, jsi neinformovaný jelikož tvé analýzy čerpají s informací ministerstva zdravotnictví, které zrovna má v popisu práce oblbovat lidi a vnucovat jim plošné testování a vakcinaci, což je obr byznys jak všichni víme. Pokud jsi tedy hmotně či jinak v tomto zainteresovaný tak to taky chápu, neboť ti nezbývá ti nic jiného než hloupě papouškovat to co se od tebe očekává.

Píšeš že nepotřebuješ přebírat názory jiných vědců, neboť si 12 let byl placený právě za své analýzy a informace, v tom případě by mě zajímalo odkud si čerpal ty své informace pro ty své analýzy, když ne i z jiných pramenů. A nebo si takový geniální mozek že si na všechno vystačíš sám? Pokud tomu tak je tak by se moulové na Harvardu či Oxfordu měli od tebe učit.

Aniž bys mne znal, tak ti nedělá žádné těžkosti mne podceňovat a sám sebe nadhodnocovat a doporučuješ mi prostudovat si co je Dunningův- Krugerův efekt, který právě hovoří o tom že ač člověk neodborně zdatný má tendenci své znalosti oproti jiným odborně zdatným nadhodnocovat a jejich naopak snižovat.

V tom případě se ptám o kom to píšeš sám o sobě? pokud ano, tak se ptám, kdo ti dal právo podceňovat celoživotní dílo docentů, profesorů Harvardu a Oxfordu, které respektuje celý svět, a vyvyšovat sám sebe jako analytik s 12 letou praxí kdoví čeho.

Dunningův- Krugerův efekt je tak trochu diagnoza, která bohužel sedí na tebe jak vyšitá.

I přesto říkám že nemusíš přebírat názory jiných, jenom je dobré popřát sluchu i protistraně a někdy připustit že i ona může mít pravdu.

Proto i já připouštím že ne ve všem musím mít 100% pravdu, a pokud ji nemám rád se nechám přesvědčit, uznám svůj omyl a jsem schopen sjednat nápravu.

Mohu tě Františku ujistit že se nebojím a roušku zásadně nenosím, protože žádná pandemie neexistuje, a lidi to ví.

Vím že si vystrašený a nebo v horším případě placený, proto tvé tvrzení že ty osobně znáš 30 lidí postižených covidem beru jako unikát.

Já totiž pocházím z hornického města, kde bylo údajně nakaženo více než 2 tisíce horníků, když ktomu přičtu jejich rodinné příslušníky a známé měl by tady být nakažen každý druhý, jak je tedy možné že jsem ještě žádného nepotkal.

I když jsem žádného nepotkal tak testy které jsou lidem vnucovány neznamenají že ten kdo je pozitivní je automaticky nemocný.

Přitom netvrdím že covid neexistuje, ano existuje ale spolu s dalšími tisíci virů který máme každý v sobě a naše imunita je schopna se s tímto poprat, právě díky tomu že se lidé setkávají a předávají si protilátky

Vyjímkou jsou bohužel osoby starší, které navíc trpí i jinými nemocemi, když takový člověk má oslabenou imunitu, trpí rakovinou nebo astmatem či jinou chorobou může ho skolit jakýkoli virus, ale tento člověk neumře na covid ale s covidem, v takovém případě by do lékařské správy k tisícům dalších virů které máme v sobě měli připsat že umřel i na rýmu, protože každý z nás má v sobě i virus který způsobuje rýmu.

Argumentace že vaše známá či sestra našla svého 60 ti letého příbuzného ležet doma na zemi, není žádným důkazem, že to bylo způsobeno pouze covidem, třeba si říci pravdu je mu prostě 60 let takže se u něj projevila nějaká nevolnost nejspíš mrtvička což se u něj projevilo nejspíš tím že neměl v době mdloby dobře okysličený mozek což má za následek částečné poškození mozku a tudíž se špatně orientuje a zapomíná.

Víš Františku není mi bohužel 20 let, zažil jsem komunistickou éru i tu dnešní takzvanou demokracii, svého času jsem zaměstnával 850 lidí, takže mi můžeš věřit že něco málo opravdu vím.

Tvé tvrzení že spiknutí je blud může znít spoustě lidem jako něco ze science fiction, tak se trochu podívejme na realitu, pokusím se to zkrátit jinak by to bylo na velmi dlouho

Ten kdo krade na okresní úrovni,
bude krást i na krajské úrovni
Když postoupí tak i na celostátní úrovni
a když postoupí na vyšší metu tak i na evropské úrovni.

Taková je bohužel běžná praxe, to není můj výmysl ani blud, to všichni víme a vidíme, to že není vymahatelnost práva, neboť máme zkorumpovanou justici je rovněž pravda, nikoli blud milí Františku.

Je totiž jednodušší dát 2 roky někomu kdo ukradne kolo, ale velmi těžké odsoudit někoho kdo ruku v ruce okradne stát o miliardy.

Každý druhý politik je prospěchář a zloděj, ne ovšem nutně když vstupuje do politiky, ale ve chvíli kdy tam vleze mezi ty vlky tak ho zkorumpují nebo odstraní.

A teď se podívejme na našeho premiéra jeho miliardový Agrofert má firmy i v Německu všichni ví že pobírá dotace, a teď si vemte, že jede do Bruselu kde mu řeknou máme pro tebe více peněz ale prosímtě potřebujeme….

Nemusí mu říkat do očí že má zradit a zadlužit svůj národ, tak jak to udělali a dělají všichni naši zkorumpovaní představitelé, neboť 30 stříbrných je jistých

ale pro jistotu na něj pošlou neziskovky a uplatí opozici která neustále omílá jeho čapí hnizdo a hrozí mu kriminálem atd..

No co si asi pod takovým tlakem takový premiér asi vybere, že by prachy a raději zradu národa? staré přísloví říká

Osel naložený v pytli zlata dobude každou pevnost.

A toho se drží všechny nadnárodní korporace a banksteři který prostřednictvím peněz a kompromitujícího materiálu drží v šachu všechny klíčové politiky které ovládají jako loutky.

A to jsme pouze v tom malém českém rybníčku, no zkusme zabruslit ještě do vyšších pater

Třeba USA prezident ne ten dnešní ale jakýkoli, než se někdo takový stane presidentem USA stojí to ohromné množství peňěz, protože takový kandidát musí přesvědčit nejenom obyvatele pro které hraje divadlo, ale hlavně počty volitelů které zastupují jednotlivé státy a to stojí pěkný ranec nejenom slibů.

Zářným příkladem byl prezident Cenedy, který se pokusil omezit moc corporátů a banksterů tím že chtěl vzít mimo jiné pod kontrolu soukromou organizaci FED, která nám tiskne dodnes nekontrolované množství dolarů které nejsou ničím kryté atd.. atd.. a co si vysloužil, ano kulku do hlavy, právě proto že nesložil tak jak se od něho očekávalo.

Toto je prostě fakt milý Františku a není to žádný blud.

Důsledkem toho všeho nemáme pod kontrolu své vlastní hospodářství, nemáme vlastní armádu, nejsme soběstační a tudíž jsme lehce vydíratelní. atd… atd..

V případě covidu je nejlepším lékem vyhodit televizi z okna nebo ji jednoduše vypnout ovladačem a čerpat informace z jiných alternativních a rozumných zdrojů, výběr je na Vás.

V případě složení nové vlády je nutné aby byl schválen nový zákon či ustanovení, že

  1. Každý zvolený představitel na jakékoli úrovni je a bude odvolatelný minimálně stejným počtem hlasů jakými byl zvolen, a to v případě že nebude plnit volební sliby na základě kterých byl zvolen
  2. Dále že je hmotně a právně zodpovědný za škody které způsobí ve funkci do které byl zvolen, stejně tak jako kterýkoli občan ČR který vyrobí zmetek.
  3. Dále v případě že se takto volený politik už v přípravném řízení bude chtít dopustit přestupku, přečinu či trestního činu musí mít občané právo veta ho zastavit a zneplatnit jeho rozhodnutí.

Pokud uzákoníme minimálně tyto 3 body může nám být jedno jaký lotr sedí nahoře protože on dobře bude vědět že nad ním visí Damoklův meč.

Tož tak pane Františku napsal bych to daleko lépe nic méně snažil jsem se být stručný ač téma je obrovské.

Moc děkuji všem který si to přečetli až do konce… Roman

Franta

článek je o odmaskování lidí ve stresové situaci – Covid,proto nebudu řešit problémy světa, to by bylo na dlouhé diskuse bez jasného výsledku

Mohu tě Františku ujistit že se nebojím a roušku zásadně nenosím, protože žádná pandemie neexistuje, a lidi to ví.

-vyprdni se na lidi co ví a neví, zkus zjitit co máš s hlavou, emoční výkřik + obrana ega (popření)+ manipulativní technika všichni to ví …

Vím že si vystrašený a nebo v horším případě placený, proto tvé tvrzení že ty osobně znáš 30 lidí postižených covidem beru jako unikát.

projekce-psychologický jev kdy člověk posuzuje něčí jednání, myšlení, reakci podle sebe + konspirace že jsem za něco placený, , ano budu unikát ale je to tak,protože je znám

Argumentace že vaše známá či sestra našla svého 60 ti letého příbuzného ležet doma na zemi, není žádným důkazem, že to bylo způsobeno pouze covidem, třeba si říci pravdu je mu prostě 60 let takže se u něj projevila nějaká nevolnost nejspíš mrtvička což se u něj projevilo nejspíš tím že neměl v době mdloby dobře okysličený mozek což má za následek částečné poškození mozku a tudíž se špatně orientuje a zapomíná.

-ano byl to bývalý manžel mé ženy, týden ho odmítali otestovat, ve 40 horečkách se snažil vydržet doma, pak jel taxíkem na testy, tak ho otestovali, řekli mu že má chřipku a jel zas domu, pak mu volali že má covid at bere paralen a nikam nechodí pak zkolaboval,že jsou to následky covidu je prokázané a jak píšeš že je něco nejspíš tak se fakt mýlíš, byl vešetovám mnohokrát

atd atd

Je ti fakt jedno že ten zdravotní personal dostává neskutečně zabrat, je ti fakt jedno že lidi který budou potřebovat peči a nedostanou ji protože na to nebude tolik času a personalu a třeba umřou a nemuselo by se tak stát?
Pokud připouštíš že se můžeš mylit, nebylo by racionální brát to v uvahu a chovat se tak aby si v případě svého omylu nezpusobil at už přímo a nebo nepřímo něčí smrt? Pokud se mýlím já, tak budu mít trochu otlačený nos z respirátoru a pokud ty někoho zabiješ a to už nejde vrátit. Nebylo by vyzrálé vzít si tu roušku už jen ze solidarity ke druhým, co jsou třeba riziková skupina a prostě přijmout, že ne všichni v této době chtějí být obohacováni tvoji mikroflorou?
Zdá se, že pokud píšeš, že připouštíš že se mýlit můžeš, tak rozhodně nejsi schopen vyvodit racionální závěr, jak by ses měl chovat.

Roman

Pane Františku

Prosím buďte svobodný a sundejte si tu roušku a přestaňte sám sebe obohacovat vaši již nakaženou microflorou.

Oslabujete si tím svoji vlastní imunitu, neboť používáním roušky vdechujete viry, které se na ni vašim zpětným vydechováním usazují, a nebo si roušku měňte co půl hodiny a nebo ji uchovávejte ve sterilním prostředí, ale to bude asi problém v běžném provozu, Jelikož spousta lidí nosí roušky po kapsách, kabelkách a podobně. Nemusíte mne chytat za slovo, to se týká ve větší či menší míře i respirátorů, záleží na jejich kvalitě.

Mimo to potřebujete kyslík pro váš mozek, aby vám nepraskla cévka, mohl by jste zkolabovat a pak by vám napsali že jste exnul na covid, jak jinak že ?

Co se týče lékařského personálu, tak mohu říct že mi jich je opravdu líto, zejména proto, že se musí zabývat falešnou pandemií, místo toho aby svůj čas věnovali lidem, který je skutečně potřebují. Do této kategorie bohužel spadají i lidé který chytli covid a protože mají i jiné závažné onemocnění například rakovinu, tak jim každý negativní vir navíc oslabuje imunitu.

No dále už to nebudu rozvádět, nic méně z vašeho psaní jsem vytušil že máte co do činění s psychologií či psychiatrií, soudím tak s vašeho rádoby odborného rozboru mého článku na základě kterého jste mi určil diagnozu, která se má týkat mé hlavy jako je emoční výkřik + obrana ega (popření)+ manipulativní technika všichni to ví atd..…

Moc jste mne tím pobavil, přitom doufám že neděláte soudního znalce, pokud ano tak lituji každého na kterého by jste vy vystavil posudek, byl by totiž předem odsouzený a to i přesto že jste toho člověka vůbec nikdy neviděl.

I přesto všechno jsem rád že jste vstoupil se mnou v diskusi, tříbí mi to myšlenky a utváří názor na jiné který mají jiný názor.

děkuji Roman

Franta

OMG , čím dál slabší, už asi dochází balast z facebooku a youtube, Romane zkus použít někdy vlastní hlavu, než začneš přebírat tyhle hlouposti a vydávat je svůj ‚neovčí‘ názor

-chirurgové nosí roušky při práci celý život a zcela evidentně se ještě neotrávili
-personál by se rád staral o jiné nemocné, bohužel se jim plní JIPky pacienty s covidem co se dusí a umírají na krevní sraženiny, hlavně díky lidem jako ty co melou tyhle hlouposti a považují se za znalcepravdy ve všech oborech a nedodrží opatření.

Stejně to tu nikdo nečte, takže si dovolím taky jednu osobní radu, když už si mi jich udělil takové množství, zbav se toho ufnukaného hysterického názoru, že ti pořád někdo ubližuje(system,vlády,FED a kdoví ještě kdo) postav se k věcem jako chlap a převezmi zodpovědnost za to co děláš a říkáš. Každý se někdy mýlí, chlap se poučí, přizná chybu a změní co je potřeba Jsi ještě někde uvnitř chlap, co dokáže říci lidem kolem sebe, asi jsem se zmýlil, nevypadá to dobře, je třeba změnit postoj, nemocnice se plní, promoření nikde? Můžeš začít tím že tuhle zimu na nikoho nebudeš prskat, dáš si něco přes nos a ústa, a nebudeš nikde vyprávět tyhle hlouposti, at na to neskáče čím dál více lidí.

A nebo budeš tvrdit tohle i poté co skutečně zemře zbytečně velké množství lidí a balit své ego do různých obalů aby odrazily realitu?

Podle toho co píšeš, nejsi hloupý člověk, ale příliš s tebou cvičí emoce a brání ti racionálně uvažovat. Při konspiracích typu 5G sítě, očkování čipování a podobné voloviny co jsou na té samé urovni jako tvuj současný posto ke covidu, je to jedno, nic se nestane jen se pár lidí smaží ve vlastní štavě, ale tohle je skutečnost a odnese to hodně nevinných lidí. Zkus v sobě najít chlapa.

Game over, mate a GL

ppetr1

co ma spolecneho covid s BTC – mohl by jste to laskave vysvetlit?
pokud by jste si s tim nevedel rady tak vam pomohu – napoveda dluhy :-))))

ppetr1

pane kytka vase clanky ctu velice rad – maji hlavu i patu a smekam.
vse souvysi se vsim a vy to jiste vite.takovych lidi je opravdu malo.
btc nakonec stejne zvitezi nad fiat menami – je to jen otazkou casu nez si to lidi zacnou uvedomovat.
holt nekterym neni z hury dano.

Reklama: