[Video] Na co si dát u kryptoměn pozor – CryptoCon

5
(1)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
V
Pod touhle maskou je toho Víc než jen maso, pod touhle maskou se skrýVá idea. Je mi ctí, že tě poznáVám a můžeš mi říkat...V.

V rámci říjnové akce CryptoCon v ostravském nákupním centru Forum Nová Karolína se mimo jiné uskutečnil i rozhovor se dvěma speciálními hosty. Těmi byli analytik a trader Marcel Božík, a také majitel Kryptomagazinu.cz Dariusz Matuszyński. Otázky ohledně kryptoměn jim pokládal moderátor Radek Erben.

Rozhovor

Celý rozhovor se točil nejen kolem samotných kryptoměn, ale rovněž kolem tradičních fiat měn a bankovního sektoru.

Z rozhovoru se dozvíte o tom, zda jsou peníze nejefektivnějším a nejrychlejším způsobem přesunu hodnoty, zda si lze kryptoměny uložit na klasický bankovní účet, jak je to se zabezpečením finančních prostředků v bankách, nebo se dozvíte něco o podvodech ve finanční sféře.

Ve druhé části rozhovoru bude řeč o králi kryptoměn – Bitcoinu (BTC) a jeho těžbě. Dále o tom, jaká je třeba dodržovat bezpečnostní pravidla a jaký je rozdíl mezi Bitcoinem a klasickou fiat měnou.

V závěru rozhovoru pak zazní několik rad pro začínající uživatele kryptoměn a oba hosté krátce nahlédnou do budoucnosti celého kryptoprůmyslu.

Závěr

Celý rozhovor mezi moderátorem Radkem Erbenem a jeho hosty Marcelem Božíkem a Dariuszem Matuszyńskim je ke zhlédnutí na přiloženém videu.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: