[Crypto Kingdom] Konečně kvalitní obchodní signály

0
(0)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Pokud se chcete trochu zabavit nebo vydělat, můžete zkusit s kryptoměnami aktivně obchodovat. Nevíte co tradovat? Nová služba se signály Crypto kingdom vám pravidelně zašle tipy a neveřejné informace.

Víc o Crypto Kingdom najdete v tomto článku.

Proč chci nyní začít tradovat krypto

Vždy mě to táhlo k obchodování na burze, hlavně forex, kde byla důležitá každá informace, která mohla s trhem pohnout. Obchodoval jsem na 5 minutovém grafu (s pákou), takže i malé výkyvy mohly znamenat hodně. Kryptoměny jsem zatím takto neobchodoval. Pro livetrading mě až doposud žádná platforma nepřesvědčila. Krypto jde ale s dobou a myslím, že je ideální čas to vyzkoušet právě nyní. Proč chci začít až teď?

První důvod je platforma pro obchodování

Nový Waves DEX. Pro veřejnost byl uvolněn 13.12. 2017. Jedná se o exchange postavený na platformě Waves, který nabídne funkcionality vhodné také pro daytrading. Na fotografie a materiály z beta aplikace se prozatím vztahuje mlčenlivost. Od nás se jich dočkáte brzy. Můžete se ale podívat jak to vypadá, autor tohoto videa se s mlčenlivostí nepáral:

Pokud nejste skalním fanouškem Waves jako my, můžete zkoušet obchody kdekoliv jinde (Bittrex, apod). Mnohdy to totiž není jen o příjemné platformě pro obchodování, ale o aktuální ceně na zvoleném exchangi (směnárně), kde budete obchodovat. Návod jak obchodovat na Bittrexu.

Jestli chcete nakupovat kryptoměny za koruny, máme pro vás ideální návod:
Jak nakupovat kryptoměny s 0% poplatkom.

Druhým důvodem jsou informace a signály

Narazili jsme na platformu, nabízející informace a signály, na základě kterých můžete obchodovat. Rozhodli jsme se pro vás tuto novou službu z dílny Crypto kingdom vyzkoušet. Pokud se zde zaregistrujete a pořídíte si členství (1-12 měsíců), budete mít přístup k informacím, které nejsou veřejné a mohou vám pomoci zhodnotit portfolio. Jakmile se stanete členem této komunity budete dostávat také signály (doporučení) co, kde, kdy nakoupit a jak dlouho to držet, případně kdy a kde prodat.

Takovéto informace mohou být základem pro nováčky, kteří chtějí zkusit poprvé obchodovat, ale neví co, nebo podporou pro zkušené tradery.

Má cenu do Crypto kingdom signálů investovat?

Informace mají vždy svou cenu, pro nás to tedy smysl má. Pokud je někdo tak horlivý jako my, může tuto službu vyzkoušet a podělit se s námí o výsledky. Pro ty, kteří ještě váhají chceme službu důkladně prozkoumat a zjistit, zda se investice do těchto informací vyplatí.

Portál by měl tedy nabídnout cenné informace potřebné pro obchodování s kryptoměnami. Pokud nemáte v plánu jen hodlovat a chcete aktivně obchodovat, mohlo by vám to celý proces značně ulehčit. Za zkoušku to tedy při ceně 990 kč určitě stojí.

Pre launch

Služba je čerstvě spuštěná s ceníkem pro early-birds. Momentálně si můžete zakoupit balíčky s výraznou slevou. Nyní stojí měsíční balíček 990kč, jak dlouho zvýhodněné ceny zůstanou nám kluci neprozradili. Zvýhodněné balíčky jsou prozatím k nalezení zde.

Podívejte se na rozhovor se zakladateli Crypto Kingdom.

Závěr Kryptomagazínu

Děkujeme Danovi a Honzovi za vyčerpávající odpovědi a Vám čtenářům, že jste vydrželi až do konce. Nyní tedy jdeme celou platformu a její fungování vyzkoušet. Můžete se spolehnout, že se s vámi brzy podělíme o detaily a funkčnost nového klienta (exchange) Waves DEX a platformy Crypto kingdom se signály pro obchodování.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: