Jak používat burzu Waves DEX [NÁVOD]

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Jestli chcete používať burzu Dex, musíte si nejdříve založit Waves peněženku. Do této walletky pak můžete bezpečně ukládat Waves, nebo ji nabít pro obchodování Bitcoinem, Litecoinem, ETH apod. Jednoduchý návod na používání peněženky Waves najdete zde.

Pokud máte založenou Waves peněženku podle našeho návodu, můžete začít používat Waves DEX, který je její součástí.

Obrovský plus pro směnárnu Waves DEX

Oproti jiným směnárnám nečekáte na schválění, vše funguje ihned, bez limitů a není třeba se nijak registrovat občankou, apod. Je to anonymní a decentralizovaná! Obchodujete v bezpečí Walletu.

Jak vypadá Waves DEX

Po prokliku z Walletu na Dex (lišta vlevo, modrá ikona), uvidíte směnárnu. My jsme vyzkoušeli pár WAVES/BTC. Můžete tlačítkem sell prodat Waves a obdržet BTC, nebo nakoupit Waves za BTC. Vše jednoduché a uživatelsky přívětivé.

Waves DEX nákup - wallet

Waves DEX nabízí nadstandartní možnosti

Na této burze můžete používat různé indikátory. Nastavili jsme si třeba Bollinger Bands, které známe z obchodování na Forexu. Můžete si nastavit své oblíbené „fibo“. Nástrojů a indikátorů je opravdu mnoho.

Waves DEX používání

Vyzkoušejte Waves DEX sami

Najdete zde mnoho nastavení grafů, různých indikátorů, ukazatelů, zobrazení atd. Proklikejte si vše, a uvidíte jak se Waves DEX povedl. S tímhle už jde i tradovat!

Tip: Podělte se o své zkušenosti s Waves Wallet a DEX na Fóru

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img