Justin Sun řekl, jak zaplatil za oběd s Warrenem Buffettem

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • TRON (TRX) Great Voyage běží již 7 hodin, 46 minut a 58 sekund • Kryptoburza Coincheck momentálně bude podporovat obchodování pro...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Momentálně je...

[Večerní souhrn článků] • Obtížnost těžby Bitcoinu dosáhla nového rekordu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

Justin Sun, výkonný ředitel TRONu, nastínil více detailů o obědu s Warrenem Buffettem. Například odkud čerpal peníze na jeho zaplacení.

Generální ředitel TRONu, Justin Sun, vyhrál charitativní oběd s Warrenem Buffettem poté, co do aukce na eBay přihodil neuvěřitelných 4,57 milionu dolarů (nejvyšší nabídka vůbec).

Během nedávného rozhovoru s Yahoo Finance odhalil, že za oběd zaplatil z peněz společnosti BitTorrent Inc, kterou Sun minulým rokem koupil.

Nečekají se zázraky

Justin Sun prozradil, že přeměnit zarytého odpůrce Bitcoinu na kryptoměnového nadšence není snadný oříšek. Míní dokonce, že je to „nereálné“.

„Je docela nereálné za tři hodiny přesvědčit Warrena Buffetta aby investoval do kryptoměn,“ tvrdí.

Sun zdůrazňuje, že hlavním účelem jejich tříhodinového oběda bude představení pokroku, který za poslední dobu kryptosvět zažil. Sun se určitě zmíní i o TRONu. Tato kryptoměna by již brzy měla předstihnout Ethereum, co se celkového počtu transakcí týče.

Sun to navíc vidí jako příležitost poděkovat Buffettovi. Jeho investiční strategie totiž pomohla generálnímu řediteli TRONu zbohatnout.

Mimo kryptoměny

Nejzajímavější část rozhovoru se zabývá faktem, že Justin Sun, který je v médiích často zobrazován jako „Crypto CEO“ neboli výkonný ředitel kryptoměn, skutečně zaplatil za svou večeři penězi z BitTorrentu.

Bittorent je totiž u peer-to-peer platforma pro sdílení souborů, kterou Sun koupil loni za 140 milionů dolarů. Sun uznává, že tato společnost prozatím „nemá nic společného s kryptoměnami.“

Závěr

Sun také tvrdí, že je dlouholetým investorem na akciovém trhu. Hodně brzy také investoval například do Tesly. Může proto porovnávat tyto dva světy a podle něj mají hodně společného. Nechme se však překvapit, o čem se bude u oběda Buffett s největšími odborníky v oblasti kryptoměn bavit.

Co číst dál?

Americká federální vláda se rozhoduje, zda využije blockchain!

 

Zdroj: u.today

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře