Budou s Buffettem nakonec obědvat blockchainoví odborníci?

1
oběd

A pokračujeme i druhým dnešním článkem o Justinovi Sunovi a jeho obědě s Warrenem Buffettem. I když se to na první pohled nemusí zdát, tak jde o poměrně podstatnou novinku. Jen pár hodin po oficiálním prohlášení o výhře obědu s Warrenem Buffettem, Justin Sun zveřejnil více detailů o tom, jak by celý oběd měl probíhat, co by se mělo dít a hlavně koho chce přizvat ke obědu.

Pokus o ovlivnění Warrena Buffetta?

I tak bychom to mohli nazvat. Ale možná to je jen dobře. Justin Sun již několikrát řekl, že věří v to, co Warren Buffett dělá. Věří v jeho investování a postoj k dlouhodobé strategii. Nepochybně ho vnímá jako odborníka ve finančním sektoru. Avšak postoj Warrena Buffetta ke kryptoměnám je víc než negativní. To však se pokusí Justin Sun změnit.

Jak jsme již ráno avizovali, na oběd si může vzít Justin Sun dalších 7 přátel, známých nebo kolegů. A to chce Justin Sun využít. Vyjádřil se, že má v plánu k tomuto obědu pozvat ty největší odborníky z celého sektoru. Chce tak ukázat nejen Warrenu Buffettovi, ale i ostatním tradičním investorům, jaký potenciál mají nejen kryptoměna, ale i blockchain a FinTech samotný. O to vše se bude určitě Justin Sun pokoušet.

Bude to mít však opravdu velmi těžké. Warren Buffett má totiž opravdu hodně předsudků o virtuálních měnách. A z tohoto důvodu bude úloha Justina Suna velmi složitá. Avšak už jen jeho vyjádření, že se chystá přizvat k obědu ty nejlepší odborníky naznačuje, že cíle Justina Suna jsou opravdu smělé. Stejně tak to i naznačuje, že Justin Sun (snad) nebude chtít jednat pouze sobecky, ale že by mohl podpořit celý sektor.

Závěr

Všichni budeme tento oběd určitě podrobně sledovat. Očekávat, že tradiční investoři hned nalijí miliony (až miliardy) do kryptoměn, by byl určitě nesmysl. Avšak už jen přimět je poslechnout si o kryptoměnách něco víc a možná změnit jejich názor by na začátek úplně stačilo. Aby nevnímali Bitcoin a kryptoměna jako „otravu na krysy“, obrovský podvod nebo Ponzi schéma. Hlavně všichni věříme, že Justin Sun nebude pouze povídat o TRONu, protože stále platí, že patří mezi nejznámější shillery v tomto sektoru.

Už jste zahlasovali v naší anketě?

[ANKETA] Jak se staráte o své portfolio? Hodlujete, jste aktivní trader nebo vám ho spravuje někdo jiný?

Zdroj:
english.chaindd.com

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Marek F.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Blábol Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Blábol
Host
Blábol

Upřímně mně je celkem u prdele nějaký Buffett jestli věří či nevěří v krypto jestli je o jednoho cipa víc či méně jako velrybu je možná i dobře , že Buffett má celé krypto na háku protože to by z jeho majetkem bylo pak PUMP and DUMP .