[Večerní souhrn článků] • Írán uzavřel 1 100 nelegálních těžařských farem • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět silně koreluje s tradičními trhy • Známé dílo od Banksyho spáleno a ztokenizováno • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Navzdory tomu, že se Bitcoin...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Írán uzavřel 1 100 nelegálních těžebních farem

Podle íránské energetické společnosti Tavanir vláda uzavřela 1 100 nelicencovaných kryptoměnových těžařských farem, které byly nahlášeny informátory. Írán povolil těžbu kryptoměn v červenci 2019 a od té doby vydal 624 licencí povolující těžbu.

Analýzy a trhy

25.08.20 Technická analýza BTC/USD – Dochází na trhu k distribuci?

Jak víme již z minulé analýzy na Bitcoin (BTC), tak proběhl průraz spodní hrany rising wedge, díky čemuž negativní momentum mohlo radikálně zesílit. To se nakonec nestalo a tak došlo zase k odkladu té avizované korekce, na kterou čekáme v podstatě celý srpen. A dojde ke korekci vůbec?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptoplatby nezničí ruský finanční systém

Vzhledem ke skutečnosti, že se Rusko chystá zakázat kryptoměnové platby, zpravodajský portál Cointelegraph vystopoval přední kryptoměnové odborníky v zemi. Hovořili o důsledcích zákazu kryptoměnových plateb v zemi.

Decentraland, Dragon City a vzestup NFT v Číně

Dragon City, kde dochází nyní k největšímu rozvoji v celém Decentralandu, je zaměřen na budování čínské komunity. Vyvolá to mezi čínskými sběrateli přijetí NFT? Skutečnost, že se NFT v Číně dosud nechytily, je sotva překvapivá.

Klíčový katalyzátor bull runu Bitcoinu může být jen mýtus

Bitcoinová velryba, jenž je známá svými kontroverzními tvrzeními, říká, že jeden z největších katalyzátorů, který pohání růst bitcoinů, je jen mýtus.

USA prohrávají v souboji s Čínou „technologickou studenou válku“

Spojené státy prohrávají „technologickou studenou válku“ s Čínou, a to kvůli svému přísnému regulačnímu přístupu ke společnostem, které jsou spojeny s blockchainem a kryptoměnami. To jsou slova vedoucího pracovníka společnosti Ripple.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Ten výraz…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře