[HODL] Litecoin na 4. místě! Flappening, MimbeWimble a halving. Bitcoin LOW 2019 na 2000 $ a 100 000 $ v roce 2022?!

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Opět tu máme neděli a s ní i další díl týdeníku pro dlouhodobé investory do kryptoměn. Dnes se podíváme na novinky ohledně Litecoinu. Litecoin čeká v tomto roce halving, Bitcoin se půlení odměn pro těžaře dočká příští rok. Litecoin kromě toho opět poskočil a zaznamenal úspěšný flappening, což je pravděpodobně výsledkem spolupráce s vývojáři BEAMu. Podle některých předpovědí by Bitcoin mohl spadnout na 2000 dolarů a následně do roku 2023 překonat úroveň 100 tisíc dolarů.

Kryptomarket

Další týden v kryptosvětě je za námi. Během celého týdne jsme mohli sledovat mírně růstovou náladu altcoinů. V pátek pak došlo k prudkému růstu BTC, ke kterému se jako už vždy přidaly i ostatní kryptoměny. Bitcoin si polepšil o téměř 300 dolarů a celý kryptomarket posílil asi o 10 mld. USD. Od té doby se tržní kapitalizace všech kryptoměn (zalistovaných na CMC) drží okolo 121 mld. dolarů.

Po prudkém růstu se vše vrátilo do starých kolejí. Bitcoin i kryptomarket jede do strany a zase to začíná připomínat nějakou Bártovinu. Osobně bych se moc nedivil, kdyby zanedlouho přišel stejně prudký pohyb směrem dolů. Z dlouhodobého hlediska však stále věřím, že časem dojdeme na nové ATH.

Litecoin

Tento týden byl velice příznivý pro Litecoin, neboli digitální stříbro, jak někdy bývá nazýván. Před časem jsme vás informovali o tzv. flappeningu (překonání kryptoměny BCH v tržní kapitalizaci). Ten byl však byl vzápětí zmařen prudkým růstem BCH. Nyní přišel další pokus a tentokrát to vypadá, že už by mohl být úspěšný.

Litecoin aktuálně zaujímá 4. místo, zatímco Bitcoin Cash i jeho fork Bitcoin Cash SV si pohoršil, a to na 6., resp 11. pozici. Litecoin o sobě v minulém roce nedával moc vědět, to by se však nyní mohlo změnit. Příznivci a hodleři LTC se tak možná mají na co těšit.

Litecoin a Beam

K důležitým novinkám tohoto týdne patří bezpochyby také připravované partnerství LTC s BEAMem. Zakladatel Litecoinu Charlie Lee se v poslední době nechal slyšet, že by chtěl rozšířit funkce Litecoinu o důvěrné transakce. V úterý na svém twitteru oznámil, že s týmem prodiskutovali možnost MimbleWimble na LTC s týmem BEAMu.

„Tým má odchatováno s @vcorem a @beamprivacy týmem ohledně MimbleWimble na Litecoinu…”

Náš tým na toto téma chystá samostatný článek, kde vás budeme o této novince informovat blíže.

Litecoin halving

Další zajímavostí ohledně LTC je blížící se snižování odměn pro těžaře o polovinu, tedy tzv. halving. K němu by podle odhadů mělo dojít 8 srpna tohoto roku. Kryptokomunita i řada traderů to vidí jako růstový signál pro Litecoin. Přesto řada z nich předpokládá nejprve propad, a teprve až cca od 2. čtvrtletí 2019 nějakou tu pumpu spojenou s halvingem.

Bitcoin halving

Vše bude samozřejmě záviset také na tom, jak se bude vyvíjet cena Bitcoinu. Halving bitcoinu se odhaduje na 24 května 2020. Zde se analytici opírají o historická data a staví na nich své předpovědi. Bitcoin by měl před tímto halvingem určitě najít své LOW a vydat se pomalu nahoru.

Jednu takovou dlouhodobou analýzu jsem si pro vás připravil. Je od tradera FlaviusTodorius67. Ten již v červnu 2018 předpověděl dno na úrovni okolo 2500 USD v 1. čtvrtletí 2019. V analýze dále hovoří o možných vrcholech na úrovních 100 tisíc dolarů v roce 2022, 300 tisíc v roce 2026 a cca 1 milion dolarů někdy v letech po 2030.

V lednu svou analýzu aktualizoval těmito slovy:

„Takže o 5 měsíců později se zdá, že za pár měsíců budeme na této nízké úrovni. Mohlo by to být až 2000, protože tato linka samozřejmě není příliš přesná, i ta nejmenší odchylka přináší pár set dolarů nad nebo pod. Ale může to sloužit jako dobrý orientační bod, kdy začít nakupovat levné mince :)”

Závěr

Dnešní HODL je u konce. Na další díl se můžete těšit opět v neděli. A pokud jste ještě nevyužili možnost získat pár dolarů v tokenech BAT a 0x a zároveň se něco dozvědět o jejich projektech, tak pokračujte na článek níže. Připomínám, že před vyděláváním tokenů musíte počkat na pozvánku od Coinbase Earn, která by vám měla přijít cca do 24 hodin na e-mail.
-Kytka

Co číst dále?

Coinbase Earn rozdává BAT – učte se a vydělávejte tokeny zdarma!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
:-)

Hele dneska v radiu rikali, ze koruna pridala vuci euru deset haliru a benzin, benzin ze zdrazil a taky o deset haliru. Nevis jak to vypada na zitrek, jestli je to dobrej den na natankovani plny nadrze? A vis co, zejtra vezmu plnou benzinu a necham ji tam do roku 2023 a pak ji prodam za 100x tolik. A nevali se nekomu doma tri roky stary kovovy pade? Dneska byste ho mohli prodat za pet litru! Trust me!

spot_img