Coinbase Earn rozdává BAT – učte se a vydělávejte tokeny zdarma!

0
(0)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Coinbase je jednou z největších a nejznámějších kryptosměnáren. Na své teprve nedávno spuštěné platformě Coinbase Earn nabízí kryptoměny zdarma. Jedná se o výukovou platformu, která odměňuje uživatele za to, že shlédnou několik výukových videí a vyplní nějaké kvízy. Po 0x (ZRX) nyní následuje BAT. Můžete získat až 10 dolarů v tokenech BAT a zároveň se naučit základní informace o open-source internetovém prohlížeči Brave.

Coinbase

Coinbase odvádí skutečně skvělou práci. Jedná se pravděpodobně o nejlepší směnárnu, kde je možné zakoupit kryptoměny za eura. Zároveň mají také burzu Coinbase pro, kterou řada z vás využívá, protože nabízí možnost obchodovat bez poplatků a je považována za poměrně bezpečnou. Coinbase navíc postupně přidává nové kryptoměny.

A nejen to… Nedávno přidali možnost, jak můžete získat pár dolarů v kryptoměnách, aniž byste je museli kupovat. Není přitom potřeba nic víc, než se podívat na pár kraťoučkých videí o daném projektu a vyplnit nějaké interaktivní kvízy. Jedná se o skutečně skvělou věc a osobně jsem z toho poměrně dost nadšený.

Díky podobným projektům by se mohlo zvýšit povědomí lidí o významu a smyslu jednotlivých kryptoměn. V Coinbase věří, že kryptoměny a jejich technologie představují průlom v oblasti počítačové vědy, která změní internet i globální finanční systém k lepšímu.

Coinbase Earn

Vydělávejte krypto, zatímco se učíte o kryptu. To je hlavní myšlenkou, která stojí za spuštěním stránky Coinbase Earn. Jde o výukový portál, který vám prostřednictvím několika krátkých videí předá základní info o některých kryptoměnách, zalistovaných na Coinbase.

Prozatím jsou zde Ox (ZRX) a nově BAT. Videa jsou v angličtině, ale jsou vytvořena velmi jednoduchým jazykem, aby jim co nejvíc lidí porozumělo. Než začnete koukat na videa a plnit úkoly, počkejte na potvrzovací e-mail s pozvánkou!

Další projekty budou pravděpodobně následovat, takže se určitě vyplatí být připravený. Pokud ještě nemáte účet na Coinbase, přečtěte si náš návod. Můžete získat 10 dolarů v Bitcoinu za svůj první nákup.

Proč je dobré vědět, co je Brave browser

Kromě tokenů zdarma získáte ještě něco lepšího – informace. Samotné projekty kryptoměn jako 0x nebo BAT jsou totiž velice zajímavé. Rušivá a často i nebezpečná reklama, špehování uživatelů internetu, prodej jejich dat… To jsou některé základní problémy, kterým se při používání běžných web prohlížečů prakticky nevyhnete.

Brawe to chce změnit a nabízí svým uživatelům soukromé, bezpečné a rychlé prohlížení webu. Jejich misí je doslova opravit web. Je toho ještě mnohem víc, ale o tom už třeba zase někdy příště. Pokud byste přece jen rádi další info, využijte hned teď výukovou platformu Coinbase Earn kliknutím na násl. odkaz: https://www.coinbase.com/earn.

Závěr

Jsem opravdu nadšený z podobných projektů, které nabízejí možnosti, jak kryptoměny ukázat v lepším světle. Poslední dobou o kryptoburzách často slýcháme ve spojení s nějakým podvodem, hackem a podobně. I proto je jen a jen dobře, když přicházejí takto skvělé novinky právě ze strany některé ze směnáren a burz. Coinbase je v tomto ohledu skutečným tahounem, který zatím odvádí velice dobrou práci pro celý krypto-ekosystém.

Edukativní obsah spojený s možností vydělat si pár tokenů je skvělou ukázkou toho, jak je možné zvýšit povědomí o kryptoměnách a jejich projektech a rozšířit jejich využití na to, na co byly stvořeny, tedy nejen na obchodování. Coinbase získá nové uživatele, daná kryptoměna získá pozornost a vy můžete získat pár dolarů v zajímavých tokenech zdarma. -Kytka

Co číst dále?

[PŘEHLED TRHU] Litecoin v TOP 5! – Pumpa pokračuje podle očekávání – Budeme pokračovat v růstu?

Zdroje:
https://www.newsbtc.com/
https://www.coinbase.com/earn
https://twitter.com/coinbase

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: