[PŘEHLED TRHU] Litecoin v TOP 5! – Pumpa pokračuje podle očekávání – Budeme pokračovat v růstu?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Ledger je údajně zranitelný vůči dvěma novým útokům • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Hashrate Bitcoinu je na ATH • Bitcoin za první pololetí posílil o 27 %, víc než stříbro, zlato i platina • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Kryptotrhy se...

Trh s kryptoměnami dnes zaznamenal menší růst. Bitcoin za posledních 24 hodin posílil o 1,6 %. Podobně je na tom XRP s 1,8 %, které dohání Ethereum (+ 4 %). Většina altcoinů se drží mezi dvěma až pěti procenty. Dnes je pro kryptoměny dobrý den.

Disclaimer: Tento článek slouží k vytvoření přehledu o vývoji trhu. Nelze ho brát jako finanční poradenství. Za případné ztráty neručíme! Pokud máte zájem o profesionální analýzy, navštivte stránku Trading11.com.

Litecoin po dlouhé době zase v TOP 5!

Každý fanoušek kryptoměn dnes mluví o Litecoinu. Tato kryptoměna se totiž aktuálně ocitla na čtvrtém místě v kapitalizaci, za posledních 24 hodin si připsala neuvěřitelných 16 %! LTC se v době psaní tohoto článku obchoduje za 40 $.

Tento pohyb byl zcela předvídatelný. Psali jsme o něm už v minulém přehledu trhu. Předpověděl ho René, obchodník z Trading11, ve své analýze z 27. 1. 2019. René vyhledává podobné příležitosti a pokrývá všechny zajímavé altcoiny. Jeho analýzy najdete zde.

Pokud máte zájem o podobné tipy na nákup/prodej kryptoměn, staňte se členem Trading11 klubu a získejte tak přístup k celému webu.

Tuto analýzu jsme publikovali před jedenácti dny:

27.01.19-LTC

A takto to vypadá dnes:

litecoin grafLitecoin se pohybuje na spodním okraji rezistence (červený pás) a bude velmi náročné tento okraj překonat. Poslední pokus o pokoření této rezistence skončil fiaskem. V případě, že by Bitcoin i o víkendu pokračoval v růstu, je ale docela možné, že nastane další Litecoin pumpa.

Jak obchodovat Litecoin?

Profit target máme nastaven na 60 $. V případě, že by však nastal odraz, a Litecoin by se propadl zpět pod klesající trendline (fialová), bude moudřejší pozici ukončit a vzít profit.

Pokud jste do pozice nevstoupili na ceně 30 $, doporučujeme počkat na reakci. V případě, že Litecoin bude pokračovat v růstu, můžete relativně bezpečně nakoupit. Stoploss si v tom případě nastavte pod rezistentní pásmo.

Co číst dál?

Vitalik Buterin – Centralizované projekty jako EOS a TRON jsou páchnoucí haldy odpadků

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín napsal Samuel S.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře