Blockchain Flow od CryptoKitties by mohl brzy získat milion nových uživatelů

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Populární mobilní hra od společnosti Animoca, Star Girl, přechází k blockchainu Dapper Labs spolu s licencovanou hrou MotoGP. Společnost Animoca Brands dnes oznámila, že přinese své hry Star Girl a MotoGP do Flow, blockchainové platformy vytvořené CryptoKitties a vývojářem NBA Top Shot Dapper Labs.

Nejhranější z portfolia

MotoGP, o kterém jsme již věděli, protože oficiálně licencovaná závodní hra bude využívat nedávno ohlášený token REVV, který je sdílen s oficiálně licencovanou hrou F1 Delta Time a další dosud neohlášenou licencovanou závodní hrou.

Star Girl je však novinka. Star Girl od Animocy zahrnuje několik bezplatných mobilních her, které hráčům umožňují sbírat herní oblečení, oblékat postavu, nakupovat, randit a zkoušet různé kariérní cesty.

Podle společnosti má franšíza Star Girl jeden milion aktivních uživatelů měsíčně spolu s 180 000 aktivními uživateli denně.

“Série Star Girl je v podstatě korunním klenotem společnosti Animoca. Má největší uživatelskou základnu z celého portfolia společnosti Animoca a po dlouhou dobu byla jeho největším centrem zisku,”

řekl mluvčí společnosti Dapper Labs.

V tuto chvíli Star Girl žádným způsobem nevyužívá blockchain ani krypto. Ale to se brzy změní.

“U většiny centralizovaných her není jejich přizpůsobení blockchainu zřejmé a je to hlavně čistý zápor, ale v tomto případě je to neuvěřitelně přirozené a pozitivní. Tato hra bude moci mít skutečně vzácné módní předměty, které si lidé mohou zakoupit a obchodovat a umožní spolupráci s módními značkami v reálném životě.”

Do konce roku 2021

Očekává se, že MotoGP začne s vydáváním herních funkcí ve 4. čtvrtletí 2020 před úplným uvedením na trh v roce 2021, zatímco u Star Girl se plánuje debut do konce roku 2021.

Společnost Animoca Brands byla součástí skupiny, která investovala celkem 15 milionů dolarů do laboratoří Dapper Labs v kole financování v listopadu 2018, a společnost také vydala mobilní verzi Dapper’s CryptoKitties v Číně.

Dapper Labs vyvíjí ve spolupráci s CDOT obousměrný NFT most k Ethereu, který umožňuje vývojářům využít likviditu Etherea a těžit z nízkých transakčních nákladů Flow a rychlé propustnosti.

Minulý týden společnost Dapper Labs oznámila dvojici stabilních partnerství pro Flow. BUSD bude do Flow přidán bez povolení, což vývojářům umožní využít jej v decentralizovaných hrách a aplikacích. Mezitím bude společnost Circle USD Coin (USDC) použita na Flow k vypořádání plateb kreditní a debetní kartou.

Závěr

Již tu několikrát padlo, že herní průmysl je přirozenou volbou pro decentralizaci. Hráči mohou získat vzácné předměty s obrovskou hodnotou a je pravděpodobné, že hry bude hrát mnohem více lidí.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: