Fidelity má místnost narvanou ASIC minery – těží Bitcoin!

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Mnoho cyniků tvrdí, že Bitcoin ani jiné kryptoměny se ve velkých firmách neuchytí, že je to jen okrajový segment, který opravdu velké ryby nezajímá. Pletou se. V nedávném tweetu BTC vývojář sdělil, že jedena z nezvučnějších značek na Wall Street těží Bitcoiny.

Fidelity pokračuje v těžbě Bitcoinu

Podle Justina Moona Fidelity Investments, jeden z největších správců aktiv na světě, má ve své kanceláři v Texasu „místnost plnou těžebních strojů“ (ASIC).

Těžba v ředitelské kanceláři?

Není to údajně první miningová zkušenost Fidelity. Dříve se tvrdilo, že generální ředitel této společnosti (Abigail Johnson) od roku 2015 těží dokonce ve své kanceláři.

Závěr

Na Twitteru se posléze strhla debata, ve které z budov by to asi mohlo být. Je to vlastně asi úplně jedno. Důležité je, že to Fidelity myslí opravdu vážně. Rozhodla se pustit do světa kryptoměn se svou custody službou, kterou chystá. Dává tedy smysl, aby si Bitcoin pořádně osahala…

Co číst dále?

Fidelity Digital Assets oficiálně spuštěna – Máme tady regulované Bitcoin Custody!

Zdroj: 
chepicap.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img