[Večerní souhrn článků] • Eurokomisařka volá po globální regulaci kryptoměn • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Eurokomisařka volá po globální regulaci kryptoměn

Irská politička a komisařka pro finanční služby, stabilitu a unii kapitálových trhů Evropské komise, vyzvala globální regulační orgány, aby spolupracovaly na řešení potenciálních rizik na kryptoměnových trzích. Eurokomisařka uvedla, že Evropská unie a Spojené státy by mohly pomoci vést svět v regulačním prostředí kryptoměnového odvětví. [1]

Analýzy a trhy

02.05.22 Analýza BTC/USD – Jak špatné to je pro bitcoin? Dlouhodobé zamyšlení nad trhem

Bitcoin (BTC) postihla tragédie, což jsem velice zdůraznil v nedělní video analýze. Je to ale opravdu tolik špatné? Snažím se vždy vyvarovat tomu, abych byl monotónní, a hlavně nechci nikoho strašit. Zas na druhou stranu si nepřeji zlehčovat dubnové close, které v grafu vypadá jako finální ortel pro bull run, který u bitcoinu zřejmě definitivně končí.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Wikipedie zakazuje krypto dary

Nadace Wikimedia, nezisková organizace, která stojí za Wikipedií a dalšími projekty Wikimedia, podle nedávného oznámení přispěvatelky Molly White zastavila dary v kryptoměnách.

Solana (SOL) zaznamenala další výpadek! 7 hodin byla mimo provoz

Kryptoměna solana měla opět výpadek. Blockchain SOL o víkendu nefungoval 7 hodin, což je poněkolikáté, co za poslední rok k podobnému zamrznutí došlo.

Mexiko bude mít vlastní CBDC za 3 roky

Guvernérka centrální banky Banco de México před pár dny informovala o tom, že Mexiko bude mít své vlastní CBDC v plném oběhu do 3 let. Co dalšího prohlásila guvernérka centrální banky o digitální měně, které se obyvatelé dočkají v blízké budoucnosti?

Aktivita na blockchainu Shiba Inu klesá na 12měsíční minimum

Navzdory tomu, že Shiba Inu (SHIB) byla minulý měsíc uvedena na bezprovizní investiční platformě Robinhood, nejnovější data ukazují, že psí meme token psího dosáhl nejnižšího objemu transakcí za více než rok.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img