Aktivita na blockchainu Shiba Inu klesá na 12měsíční minimum

5
(1)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Navzdory tomu, že Shiba Inu (SHIB) byla minulý měsíc uvedena na bezprovizní investiční platformě Robinhood, nejnovější data ukazují, že psí meme token psího dosáhl nejnižšího objemu transakcí za více než rok.

Než byla kryptoměny přijata na burze Robinhood, proudila do ní více než 1 miliarda USD za méně než hodinu.

Token SHIB však v 1. čtvrtletí 2022 zaznamenal pokles transakcí o téměř 70 % oproti předchozímu čtvrtletí a největší pokles transakcí od března 2021, a to i přesto, že byl v této době uveden na burzu.

Data získaná společností Finbold odhalují, že v dubnu tohoto roku proběhlo 216 transakcí SHIB, zatímco v březnu jich bylo 329 893, což je nejméně od března minulého roku, kdy transakce nepřesáhly číslo 37 369.

SHIB on-chain transakce. Zdroj: bloxy.info

Zájem o SHIB klesá

Je pozoruhodné, že v říjnu 2021 celkový počet transakcí SHIB dosáhl historického maxima na čísle 1 389 603, což naznačuje, že scénář k dubnu je nápadně odlišný, zejména vzhledem k jednomu z největších momentů pro meme coin.

A co víc, v posledním měsíci Shiba Inu čelila konkurenci ostatních konkurentů meme coinů. ApeCoin dosáhl historického maxima v dubnu, zatímco Elon Musk se stále snažil dosáhnout dohody ohledně navrhovaného převzetí Twitteru, Dogecoin přidal 2 miliardy dolarů ke své tržní kapitalizaci během pouhé hodiny.

Ačkoli nedávná data ukazují, že Shiba Inu je stále čtvrtou nejvyhledávanější kryptoměnou ve Spojených státech, počet držitelů také nadále klesá. Nejnovější údaje o řetězci mohou naznačovat, že může dojít k posunu, zejména na volatilním krypto trhu, mnoho investorů může uvažovat o tom, že SHIB má nyní za sebou velkou pumpu a budou hledat další coiny jinde.

Závěr

I když se cena SHIB aktuálně obchoduje za 0,00002077 USD, což je pokles o 0,44 % za posledních 24 hodin a 12,36 % oproti předchozímu týdnu, krypto komunita na CoinMarketCapu, která má historicky míru přesnosti 70 %, předpovídá, že se coin bude do 31. května obchodovat na hodnotě  0,00003167 USD.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img