Shiba Inu se v březnu vrací s masivním 30% nárůstem, transakce velryb vzrostly o 349 %

4
(1)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Shiba Inu opět narušuje trh s kryptoměnami svým silným návratem na scénu. Od nejnižšího obchodního bodu v březnu token SHIB získal kolem 30 %, což způsobilo okamžitou reakci mezi velrybami, které začaly aktivně přesouvat své prostředky, uvádí TradingView.

Jak naznačuje graf Shiba Inu, aktivum se v současné době za poslední dva týdny pohybuje v 25% rally, což ukazuje, že se na trh vrátily tendence k riziku. Měli bychom také zdůraznit, že objem obchodů SHIB zaznamenal velký nárůst 28. března, což z tohoto dne udělalo nejintenzivnější obchodní den za poslední měsíc.

Graf Shiba Inu
Zdroj: TradingView

Je také patrné, že počet velkých transakcí provedených velrybami vzrostl téměř o 350 %, což je ohromující číslo pro altcoiny s relativně malou kapitalizací, jako je právě Shiba Inu. Navzdory absenci velké kupní síly velryby s největší pravděpodobností přerozdělují prostředky na prodej nebo nákup dalších tokenů SHIB.

Technické ukazatele Shiba Inu

Dříve, kvůli absenci téměř jakéhokoli druhu volatility tokenů Shiba Inu, bylo relativně obtížné používat různé nástroje technické analýzy; většina účastníků trhu proto nebyla schopna tuto metodu predikce a analýzy pohybu cen náležitě využít.

Ale díky zvýšené volatilitě se ukazatele jako Relative Strength Index a Moving Averages staly opět užitečnými. Podle těchto ukazatelů byl prudký nárůst volatility Shiba Inu následován zpřísněním různých klouzavých průměrů, včetně 50denních a 200denních linek.

Co se týče RSI, hodnota indikátoru dosáhla 65, což staví token do blízkosti „překoupené zóny“, což se poměrně často stává důvodem pro změnu ceny.

Závěr

V době psaní článku se Shiba Inu obchoduje za 0,00002759 USD s 4% nárůstem během posledních 24 hodin.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img