AMC: Do kina za Dogecoin nebo Shiba Inu již brzy

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Generální ředitel AMC Theatres před nedávnem oficiálně potvrdil, že společnost opravdu zavede platby prostřednictvím meme kryptoměny DOGE či SHIB. K implementaci by mělo dojít během příštích několika týdnů.

AMC Theatres umožní platby DOGE a SHIB

Generální ředitel AMC Theatres, Adam Aron, oficiální potvrdil, že společnost skutečně zavede platby DOGE a SHIB. Po mnoha spekulacích okolo této implementace tak CEO AMC prohlásil, že jeho společnost tak učiní do 19. března letošního roku.

Uživatelé mobilní aplikace by mohli využívat DOGE a Shiba Inu k platbám v polovině dubna 2022. Jedna z největších společností poskytující síť multikin již dlouhodobě koketuje s kryptoměnovým průmyslem.

Poté, co koncem minulého roku AMC Theatres představilo platby prostřednictvím bitcoinu, etherea, litecoinu a bitcoinu cash, nyní CEO společnosti vyslechl komunitu a přidal dvě meme kryptoměny do svého systému. Zprávu oznámil také Adam Aron na svém oficiální účtu na Twitteru.

Ve svém příspěvku na Twitteru Aron také uvádí, že společnost AMC uzavřela partnerství s platební platformou Bitpay a do 19. března začne na svých webových stránkách přijímat online platby. Tým potřebuje nějaký čas na dokončení technických aspektů.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 431659 USD dle KMC. Cena tokenu DOGE se pohybuje okolo 0,12 USD, token SHIB se pohybuje okolo 0,000024 USD.

Závěr

V blízké budoucnosti tak mohou návštěvníci AMC kin platit za vstupenky prostřednictvím meme kryptoměn Dogecoin nebo Shiba Inu. V současnosti kina již přijímají platby prostřednictvím hlavních kryptoměn, jako jsou BTC, Ethereum, Litecoin či Bitcoin Cash. Co vy? Platili byste za kino prostřednictvím kryptoměn?

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká více obsahu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img