Consensus Conference by mohla posunout Bitcoin na historické maximum! – tvrdí Tom Lee

0
(0)

Zprávy a souhrny

Bitcoin se momentálně začíná probírat k životu. Minulý týden se přiblížil k psychologické hranici 10 000 USD. Býci ale nedokázali překonat tuto hranici a cena Bitcoinu od té doby klesla na takřka 9 000 USD. Odborníci se však domnívají, že toto snížení je pouze dočasné.

K těmto odborníkům patří Tom Lee, vedoucí výzkumu společnosti Fundstrat Global Advisors. Očekává, že Consensus Conference by mohla posunout Bitcoin na All-Time Highs.

Mohlo by vás zajímat: Komu věřit ohledně předpovědí ceny Bitcoinu?

Consensus event a rekordní počty

Od 14. května začíná v New Yorku Consensus Conference. Očekává se, že přiláká okolo 7 000 nadšenců do blockchainu a kryptoměn.

Tom Lee poukázal na to, že letošní konference může signalizovat zotavení, které by mělo překonat všechny předcházející události, ke kterým došlo během dřívějších konferencí. Lee prohlásil:

„Už je to jedna z největších konferencí na světě, návštěvnost se letos dramaticky zvyšuje a konference přichází v čase, kdy je Bitcoin/krypto za YTD. Z tohoto důvodu očekáváme, že Consensus rally bude ještě větší než v minulých letech.“

Lee potvrdil své předpovědi tweetem. Poukazuje na nezvyklou náhodu, jak předchozí Consensus Conference vedly k získání prostředků v rozmezí od 10 % do 70 %.

Přečtěte si také náš článek: 5 věcí, které pošlou Bitcoin zpět na měsíc

Zbrzdí nástup regulací vývoj Bitcoinu?

Tom Lee uvedl, že v současnosti probíhají důležité rozhovory o otázkách regulací. Tyto snahy by měly vést k rozhodnutí, zda by se některé kryptoměny měly považovat za cenné papíry, či nikoliv. Ethereum, XRP a mnohé projekty ERC-20 jsou v současnosti podrobeny důkladné kontrole, což by mohlo způsobit dočasný pokles zájmu o kryptoprojekty.

Lee si však celkově udržuje pozitivní pohled a tvrdí, že tyto diskuze by neměly mít negativní vliv na Bitcoin. Naopak, mohly by napomoci ke zvýšení ceny Bitcoinu, protože investoři se budou snažit vyhnout problematickým měnám, dokud se situace v SEC nevyřeší.

Tip redakce: Ripple není tak ideální, jak se na první pohled zdá

Na závěr

Je nutno podotknout, že Tom Lee byl, co se předpovědí býčích trendů Bitcoinu týče, už v minulosti dost přesný. Bez ohledu na to, co se v nejbližší době stane, věří tomu, že Bitcoin dosáhne do konce roku 2018 na cenu 25 000 USD a jednoho dne pokoří hranici 100 000 USD za 1 Bitcoin.

Naše nejnovější video:

YouTube video

Zdroje:
https://captainaltcoin.com
https://www.markettamer.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: