[Večerní souhrn článků] • Cena Yearn Finance vzrostla o 46 % • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena Yearn Finance vzrostla o 46 %

Kryptoměna Yearn Finance (YFI) se tento týden ukázala jako jedna z nejvýkonnější na kryptoměnovém trhu. Během pouhých čtyř dnů vzrostl YFI o více než 46 %, co Yearn Finance odkoupila 7,5 milionů amerických dolarů. [1]

Analýzy a trhy

17.12.21 Technická analýza XMR/USD – konsolidujeme silný support, přijde odraz?

Monero (XMR) se zdržuje již téměř dva týdny na svém dosavadním ročním low. Jedná se o support, kde historicky docházelo k mnoha slušným odrazům. Tentokrát zde ale kurz až příliš dlouho konsoliduje. Trh se zkrátka moc k odrazu nemá, a pokud dojde k průlomu této úrovně podpory, je to problém.

16.12.21 [Přehled trhu + BTC] Víkend na propad Bitcoinu z 47 800 pod 44 000 USD?!

Čeká Bitcoin (BTC) znovu propad? Na grafu jsou vidět známky blížícího se bearish pohybu na Bitcoinu a poklesu k podpoře na 44 000 – 42 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Průzkum: 83 % mileniálních milionářů nyní vlastní kryptoměny

Rok 2021 se ukázal jako rok přijetí kryptoměn, kdy institucionální investice do kryptoměn a mileniálové, kteří se stali milionáři, byly známými titulky.

Nakupuje kryptoměny a zakládá investiční fond – CEO Real Vision je bullish

Generální ředitel společnosti Real Vision Raoul Pal je navzdory aktuálně medvědímu podnebí na kryptotrhu rozhodnutý neprodat.

Starosta Miami: Bitcoin může pokojně vymýtit komunismus

Starosta amerického Miami, Francis Xavier Suarez, v nedávném rozhovoru prohlásil, že Bitcoin dává všem společenským vrstvám šanci hrát roli ve finanční síti. Prohlásil také, že Bitcoin má schopnost pokojně vymýtit komunismus.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
bkf1

Jo na YFI se vyplatí nezapomínat. V mých kryptozačátcích mě osobně zaujalo nejvíc hned po ETH. Kdo nezná, určitě doporučuji doplnit znalosti.

spot_img