Starosta Miami: Bitcoin může pokojně vymýtit komunismus

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Starosta amerického Miami, Francis Xavier Suarez, v nedávném rozhovoru prohlásil, že Bitcoin dává všem společenským vrstvám šanci hrát roli ve finanční síti. Prohlásil také, že Bitcoin má schopnost pokojně vymýtit komunismus.

Suarez: Bitcoin má schopnost vymýtit komunismus

Republikánský starosta Miami Francis Suarez před nedávnem vystoupil v epizodě „What Bitcoin Did“ na Youtube, kde hovořil o výhodách kryptoměn. Suarez věří, že BTC je nejmírumilovnější revolucí naší doby a dodává, že některé z jeho největších předností mají schopnost pokojně odstranit komunismus.

„Bitcoin má neuvěřitelnou moc pokojně vymýtit komunismus na planetě, osvobodit lidi a demokratizovat jejich volby.“

Suarez v rozhovoru také prohlásil, že digitální aktiva jsou důležitá a mohou pomoci ekonomice v současné finanční krizi. Prohlásil:

„Nejvýznamnější výhodou bitcoinu je jeho schopnost vytvořit systém směny, kde lidé nejsou vystaveni divoké inflaci a divoké devalvaci prostřednictvím často zkorumpovaných aktérů. Proto není divu, že několik zemí ve Střední Americe, Jižní Americe a Africe zvažuje přijetí aktiva jako zákonného platidla.“

Mezi další výhody Bitcoinu patří, že kryptoměny poskytují lidstvu schopnost mít právo získat výnos. Starosta Miami poznamenává, že dnešní finanční systém je v naprostém chaosu, způsobený především zrychlující se inflací.

Americký starosta se také věnoval současné inflaci ve Spojených státech amerických. Suarez pochybuje o tom, že inflace je někde mezi 6-7 %, ale domnívá se, že reálně by se mohla pohybovat v rozmezí 10-15 %.

“Na základě toho by investoři měli alokovat alespoň část svých prostředků do bitcoinu, protože jde o zajištění proti inflaci.”

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 47 020 USD dle KMC.

Závěr

Starostovy myšlenky podporuje také mnoho dalších významných osob. Francis Suarez se již v minulosti vyjádřil velmi kladně na adresu kryptoměn. Z Miami chce dokonce udělat kryptoměnové centrum. Na celou epizodu “What Bitcoin Did” se starostou Miami se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Neváhejte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
M_M

Suarez si vypracoval domácí úkol 😉

Libor

Totálny blbec ten Suarez, ako republikán a dogmatický antikomunista nerozumie ani Bitcoinu ani komunizmu. A ešte argumentuje infláciou ! Za socíku a komunizmu sú ceny stabilné a nemenné, teda inflácia blízka 0, kam sa hrabe Bitcoin ….. Komunizmus je už ekonomicky porazený….a neporazil ho zlatý štandard USD v 60 -tych rokoch. Bitcoin je projekt anarchistických libertariánov – čo je úplný protipól konzervatívnych republikánov. No proste, veľký blbec je ten Suarez… Bitcoin skôr zlikviduje konzervatívcov a ich banky a nie komunizmus, kde teoreticky by banky a peniaze ani nemali existovať.

spot_img