BitPay bude podporovat Bitcoin Cash

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Všechny trhy po nepovedené debatě Trumpa s Bidenem v rudé • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin a globální akcie klesly...

[Večerní souhrn článků] • Investoři přesunuli miliony dolarů z Coinbase • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

Bitcoin Cash pokračuje v systematickém získavaní stále větší podpory mezi uživateli a poskytovateli služeb. Nejnovějším příkladem je společnost BitPay, která je jedním z nejvyužívanějších poskytovatelů platební brány pro obchodníky přijímajících platby v kryptoměnách.

Cena za zboží v Bitcoin Cash na počkání

Společnost BitPay, poskytovatel digitálních služeb se sídlem v Atlantě (USA), nedávno aktualizovala svou mobilní aplikaci Checkout Point-of-Sale, kde se zaměřila na čtvrtou nejsilnější kryptoměnu (z pohledu trhové kapitalizace) – Bitcoin Cash (BCH). Tímto krokem umožnila obchodníkům, kteří využívají jejich služby, zjednodušit přijímání plateb v BCH. Aplikace dokáže na počkání vygenerovat jednotlivé platební kódy na zboží. Kromě standardních funkcí, typických pro platební brány, nabízí aplikace i vedení pokladny či párování objednávek s jinými platebními systémy.

Inovace Checkout Point-of-Sale

Kromě vývojové aplikace Checkout Point-of-Sale připravuje společnost BitPay další novinky, které budou podporovat tuto kryptoměnu. Podle prohlášení na sociální síti (Twitteru) by měla brzy přibýt pro obchodníky možnost ponechat si Bitcoin Chash bez potřeby konvertování na jinou měnu. Prozatím totiž funguje služba tak, že obchodníkovi, který přijme platbu za zboží nebo službu v BCH, se daná suma automaticky přepočítá buď do USD nebo do BTC.

Tip: Pokud chcete nakupovat kryptoměny bez poplatků a získat 10 USD za první registraci na Coinbase, podívejte se na tento návod.

Nové služby od BitPay týkající se podpory pro Bitcoin Cash však nebudou k dispozici pro všechny typy firem. Začátkem tohoto roku společnost aktualizovala smluvní podmínky, což mělo za následek zákaz podpory prodeje explicitního sexuálního obsahu (porno), zbraní, munice a léků.

Mohlo by vás zajímat: Bitcoin Cash přechází na 32 MB bloky – co všecho chystaný hard-fork přinese?

Závěr

BitPay, který působí na trhu od roku 2011, je silným nástrojem pro adopci kryptoměn. Rozšiřování funkcí pro rivala Bitcoinu – Bitcoin Cash, může vývojářům této digitální měny značně zvednout sebevědomí, i když Roger Ver ho má už tak pravděpodobně na rozdávání. Každopádně pro BCH je to další významný krok, který ho může posunout výše. Uvidíme, jak zareagují ostatní kryptoměny, ze kterých většina v této oblasti zaostává.

Roger Ver to má teda rozehrané dobře a určitě už v začátcích BitPay vědel, proč do něj vložil své finance. Jeho investice se mu dozajista už několikanásobně vrátila.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře