Bitcoin půjde nahoru, reakce trhu byla přehnaná – tvrdí šéf BitPay

0
(0)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

„Víte jak to je. Vždy když jsou tu nějaké dobré, nebo špatné zprávy, trh reaguje přehnaně. Tentokrát vidíme nepřiměřenou reakci, která kryptoměny zatáhla směrem dolů.“

Řekl včera v rozhovoru pro Bloomberg šéf firmy BitPay, Sonny Singh.

Co způsobilo nedávný pád?

Mluvil hlavně o nedávných změnách a rychlém růstu kryptoměn. Bitcoin v prvním týdnu tohoto roku vyskočil na 17 000 $ a nyní padl pod 10 000 $ – Podobně Ripple ve středu klesl o 28%. „Je to vzrušující“, komentoval vývoj posledních dnů.

Zatímco odpůrci tvrdí, že Bitcoin je bublina a konečně praská (to už ale tvrdí minimálně dva roky), experti z posledního propadu viní nejistou situaci v Jižní Koreji, omezování těžby v Číně a hrozbu regulací.

Singh se o Bitcoin nebojí

Šéf BitPay nakonec dodal, že se o budoucnost Bitcoinu nebojí. Po více než patnácti letech praxe v roli poradce technologických firem má dostatek zkušeností na to, aby rozeznal potenciál této kryptoměny.

„Bitcoin je volatilní, to je pravda. Přesně proto se brzy dostane na původní hodnoty.“

Původními hodnotami pravděpodobně myslel 15 000 – 17 000 dolarů za minci, což by bylo fajn.

„Toto je první velký propad od září 2017. Většina lidí nic podobného nezažila. Pro starší krypto-obchodníky však nejde o nic nového.“

Pro nováčky jsme o posledním pádu napsali článek. Rozhodně doporučujeme!


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdrojccn.com
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: