Bitcoin může spadnout až na 2500 $, není to ale důvod k panice

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Goldman Sachs znovu zahájil provoz kryptoobchodního oddělení • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Velryba přesunula ohromující částku 4,5 mld. USD v BTC za poplatek 21 USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého víkendu v kryptosvětě. TRHY Kryptotrh opět překračuje 1,4 bilionu...

Pohled na dnešní ranní graf ceny BTC potěšil asi málokoho. Cena Bitcoinu pokračuje ve své spanilé jízdě z kopce. V době psaní tohoto článku je jeho cena 5845 USD. Zákonitě se nabízí otázka: Kdy už konečně narazíme na dno? Své odpovědi nabízejí Luis Carranza a Gavin Pannu.

Získejte exkluzivní členství na Trading11 jen za 250,- Kč měsíčně

Cena BTC 24.06.2018 12:00

Luis Carranza má názor pozitivní

Analýze nynějšího vývoje kryptotrhu se věnuje mnoho odborníků a analytiků. Jedním z nich je Luis Carranza, zakladatel společnosti London Fintech Week. Pro agenturu Express.co.uk řekl, že navzdory dosažení ročních minimálních hodnot, existuje ještě mnoho důvodů k tomu, aby z dlouhodobého hlediska ceny kryptoměn rostly. Řekl:

Krypto je nepředvídatelné. Existují masivní hroty a kapky. 4500 USD by mohlo být dno, ale nic nebrání tomu, aby to bylo 2500 USD. Na druhé straně, pokud i cena klesne na 1000 dolarů, nic nebrání nárůstu na 14 000 dolarů.

Podle Carranza je aktuální trápení kryptotrhu nezbytnou součástí jeho dospívání. Podle jeho názoru průmysl vyroste z hloupých peněz a přejde na inteligentnější. Dále poznamenal, že výzvy roku 2018 zahrnují regulaci a vyspělost trhu. S většími částkami se krypto stane dospělou hrou.

Mohlo by vás zajímat: Jak využít ve svůj prospěch situace, kdy trhy klesají

Gavin Pannu vidí budoucnost v regulacích

Dalším analytikem je Gavin Pannu, marketingový analytik a obchodní mentor na Londýnské akademii obchodování (LAT). Souhlasí s tím, že regulace je v konečném důsledku klíčem ke vzniku dalšího růstu na stále širším trhu s kryptoměnami. Uvedl:

Centrální bankéři byli během silného býčího trendu potichu a dělali svou práci. Věnovali se společně s regulačními orgány a odborníky v této oblasti výzkumu a trh od centrálních bank očekává optimistický pohled. Regulace kryptoměn by zmírnila obavy investorů.”

Více k regulacím v článku: Červnový update k regulacím kryptoměn ve světě

Pokud jde o otázku, zda Bitcoin nyní hledá své dno, Pannu je méně optimistický a vysvětluje, že volatilita Bitcoinu je nyní na nejnižší roční úrovni. Podle jeho názoru jsou kryptoměny stále vznikající třídou aktiv, která vyžaduje důležité kroky, aby se staly hlavním proudem, a začaly stoupat výše. Pannu upozorňuje, že je důležité dobře zvážit své investice s dobrým řízením rizik a nechal se slyšet, že “na tuto investici nemusíte vsadit svůj dům.”

Tip redakce: Jak se chránit před nástrahami v kryptosvětě

Závěr

Loni v prosinci si většina investorů neuměla ani v těch nejhorších snech představit, že za půl roku bude Bitcoin na ceně nižší než 6000 USD. Dnes je to realita a není nepředstavitelné, že pád bude pokračovat. Spadne cena Bitcoinu na 1000 dolarů? Odrazí se někde předtím? Čas ukáže, uvidíme za půl roku.

Budeme rádi, pokud se přihlásíte k odběru našeho YouTube kanálu a nabízíme ke shlédnutí naše nejnovější video:

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Marek H.

Zdroj: http://bitcoinist.com/

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře