Jak využít ve svůj prospěch situace, kdy trhy klesají – a když rostou?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Co děláš, když trhy klesají? „Prostě HODLuji“ je nejčastější odpovědí. Ke správnému HODLování neodmyslitelně patří i vlastní průzkum neboli „DYOR – do your own research. Avšak po několika pročtených whitepaperech a hodinách proscrollovaných na Twitteru už to může být strašná nuda. Proto pro vás máme rady, jak nejlépe v „době temna“ využít čas. A co děláte když rostou? Jen sledujete nebo i konečně něco prodáte?

Staňte se osobně členem kryptokomunity

Trávení času v baru nebo kavárně s podobně přemýšlejícími kryptonadšenci vám jako otrava určitě nepřijde. Uvidíte, kolik úžasných lidí potkáte a jak se dobře pobavíte. Pokud žádná taková skupina okolo vás neexistuje, tak si ji jednoduše vytvořte! K tomu vám pomůže internet – například to zkuste přes Meetup.com.

Vylepšete si zabezpečení účtu

Zabezpečení krypto peněženek není nikdy dost. Odkládáte to v době růstu a teď na to konečně máte čas. Nejlepší je si o ochraně peněženek přečíst na internetu, kde se dozvíte o různých způsobech uložení kryptoměn. Pro kryptoměny jsou časté tzv. „cold storage“, což odpovídá například hardwarové peněžence. Tyto možnosti uložení jsou nejbezpečnější, jelikož peněženky nejsou připojeny k síti a nejsou hacknutelné.

O různých typech peněženek jsme také psali: Hot wallet vs. cold wallet

Nabídněte své dovednosti a znalosti kryptoprojektu, který vám sedí

Věřte tomu nebo ne, kryptoprojekty fungují i v době medvědích trhů a je pravděpodobné, že by mohli využít vaši pomoc. Zkuste vzít do ruky telefon nebo se podívejte na některou sociální platformu a zeptejte se, zda má vaše komunita nějaké potřeby, které byste mohli pomoci vyplnit. Hlavní adopce kryptoměn začíná u vás!

Pokud chcete, můžete se například stát členem našeho týmu, pořád hledáme nové kryptonadšence. 

Závěr

Po době růstu vždy přijde pokles, tedy ta méně zajímavá část. Pokud přijde vysněný bull-run, nezapomeňte na tento fakt!

Co číst dál?

ICO Telegramu již brzy pro celou veřejnost – konkurence FB messengeru nespí!

Zdroj: medium.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: