[OFICIÁLNĚ] Kryptomagazín hledá nové redaktory! – Nabízíme příjemnou, dobře placenou práci při škole/zaměstnání

8
kryptomagazin prace inzerat

Kryptomagazín (a naše další weby) se i během kryptozimy příjemně rozrůstá (rozrůstají) a došli jsme do bodu, kdy potřebujeme posílit řady našich redaktorů. Hledáme lidi, které baví psát a vyznají se ve světě kryptoměn.

Jste zdatní v češtině / ve slovenštině a troufáte si psát kvalitní články? Chcete rozšiřovat své myšlenky po světě? Rozhodně nám napište. Hledáme šikovné lidi, které baví psát články.

Co od vás očekáváme?

Připravte se, že alespoň zpočátku strávíte spoustu času zpracováváním nových informací. My v Kryptomagazínu dbáme na kvalitu informací a textů. V současnosti na naše redaktory nemáme žádné požadavky. Psát budete pouze tehdy, když si najdete čas a budete mít chuť.

Očekáváme však, že vyprodukujete kvalitní, dobře strukturované články, které se příjemně čtou.

Co nabízíme?

Práci z domova, v týmu šikovných lidí. Dostanete možnost psát o tom, co vás baví, a vytvářet zajímavé články pro zdaleka největší česko-slovenskou stránku o kryptoměnách. Naše články čtou desetitisíce lidí po celém světě. Vaše články budou mít daleký dosah.

Psát můžete z domova, z práce nebo ze školy a mít tak slušný vedlejší příjem. Platové ohodnocení záleží na vaší aktivitě a kvalitě článků.

Do budoucna je zde samozřejmě možnost pracovat pro Kryptomagazín na poloviční/plný úvazek a rozjet si tak kariéru v žurnalistice.

Přidejte se do našeho týmu redaktorů!

Určitě nám napište. Rádi dáme šanci každému z vás. Spolupracovat budete se zkušenějšími kolegy, takže se nemáte čeho bát.

V případě zájmu nám pište e-maily:

8
Komentujte

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
samslav84BedřichJendayKamilPetr Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Tj moc dobře čím více info tím větší sledovanost.

Kamil
Host
Kamil

Neni info jako info a kvantita neznamená kvalitu. Počet článků bych určitě nezvyšoval, ale spíše ty zajímavé, které jsou opravdu o kryptosvětě, by chtěly více podrobněji rozvést.
Naopak články o hercích a podobně sem nepatří.
Taky bych se klidně obešel o pořád se opakující vyloženě reklamní „vsuvky“ na placené analýzy Trading11.com. I když chápu, že ruka ruku meje.

Petr
Host
Petr

Promiň ale co je zajímavé pro tebe nemusí být pro mně. Rozvést články naprostý souhlas . A ten trading no reklama je reklama pořád lepší než platit za vstup na kryptomagazínu.

Kamil
Host
Kamil

Souhlas, že každého zajímá něco jiného. Ale např. článek o Jaroslavu Duškovi (ať je to jakkoli zajímavý člověk) by se spíš hodil na ČSFD nebo nějakého filmového magazínu než do Kryptomagazínu. Tady to je spíš takový nepotřebný balast, který se hodí do všemožných časopisů v čekárně u zubaře, kde si každý najde co se mu líbí. Ale když jde někdo na Kryptomagazín, Kryptoportál, atd., tak očekává info o „kryptu“. Reklama na trading může být stále viditelná třeba někde na boku, spolu s ostatní reklamou. Nemusí to být součástí textu každého druhého článku. Krom toho, hosting hravě zaplatí ty ostatní reklamy… Číst vice »

Jenday
Host
Jenday

Nevidím nikde ty emaily, na které zájemci mohou psát..

Bedřich
Host
Bedřich

Prosím o info, kolik nabízíte za takový průměrný článek, který běžně uveřejňujete? 100 Kč? 200 Kč? 500 Kč? Díky! 🙂