Kryptomagazín hledá nové redaktory a korektory – flexibilní práce z pohodlí domova

0
kryptomagazin prace inzerat

Kryptomagazín.cz se neustále rozrůstá a došli jsme do bodu, kdy potřebujeme posílit řady našich redaktorů i korektorů. Hledáme lidi, které baví psát (Čechy, Slováky i Poláky)! Jste to vy?

Pojďte to zkusit, nebojte se! 🙂

Ucházeli jste se o tuto práci již dříve, ale nevyšlo to? Zkuste to znovu náš tým je nyní připraven odpovědět každému z vás!

Jste zdatní v češtině / slovenštině nebo polštině a dokážete psát kvalitní články? Chcete rozšiřovat své myšlenky po světě? Rozhodně nám napište. Hledáme šikovné lidi, které baví psát články.

Uvítáme nejen krypto fanoušky, líbily by se nám i témata jako (technologie, sebevzdělávání, peníze, apod.) Uvítáme nadšence i odborníky na danou tématiku.

Co od vás očekáváme?

My v Kryptomagazínu.cz dbáme na kvalitu informací a textů. V současnosti na naše redaktory nemáme žádné fixní požadavky. Psát budete pouze tehdy, když si najdete čas a budete mít chuť.

Očekáváme však, že vyprodukujete kvalitní, dobře strukturované články, které se příjemně čtou.

Co nabízíme?

Práci z domova, v týmu šikovných lidí. Dostanete možnost psát o tom, co vás baví, a vytvářet zajímavé články pro zdaleka největší českou stránku o kryptoměnách. Naše články čtou deseti tisíce lidí po celém světě. Vaše články budou mít daleký dosah.

Psát můžete z domova, z práce nebo ze školy a mít tak slušný vedlejší příjem. Platové ohodnocení záleží na vaší aktivitě a kvalitě článků.

Do budoucna je zde samozřejmě možnost pracovat pro Kryptomagazín.cz na poloviční/plný úvazek a rozjet si tak kariéru v žurnalistice.

Přidejte se do našeho týmu redaktorů a korektorů!

Určitě nám napište. Rádi dáme šanci každému z vás. Spolupracovat budete se zkušenějšími kolegy, takže se nemáte čeho bát.

V případě zájmu nás kontaktujte na [email protected] – budeme se na vás těšit, a pokud píšete neradi, klidně můžete někoho doporučit 🙂

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na