[Večerní souhrn článků] • Binance oznámila nové DeFi futures • a další články

3
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Binance oznámila nové DeFi futures

Kryptoměnová burza Binance přišla s oznámením nabídnout decentralizované finance (DeFi) na Bitcoin Futures. Binance se tak může stát časným učastníkem v rozvíjejícím se DeFi prostoru. V letošním roce zaznamenaly decentralizované finance nebývalý boom.

Analýzy a trhy

28.08.20 Technická analýza BTC/USD – Úroveň 11 200 USD drží jako skála

V úterní analýze na Bitcoin (BTC) jsem nastínil hypotézu, že minimálně od začátku srpna docházelo na trhu k distribuci. Pokud by to byla pravda, tak by to pro Bitcoin znamenalo vážný problém, neboť po relativně dlouhé distribuci by dával smysl hodně hluboký pád.

28.08.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin na 11 250 USD – propad o 1000 USD

Bitcoin se momentálně pohybuje na 11 250 USD. Vidíme už propad o více než 1 000 USD během 15 dní.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Ari Paul: Již brzy bude možný obchod pouze s whitelisted adresami

Kryptoinvestor Ari Paul předpověděl, že za rok nebo dva budou moci ekosystémy krypta umožnit výběry pouze na whitelisted adresy.

Mezinárodní měnový fond vydal video o kryptoměnách

Nové vzdělávací video Mezinárodního měnového fondu IMF Education Video, které se týká kryptoměn, vyšlo před týdnem. Dle IMF by kryptoměny měly být dalším krokem ve vývoji peněz. Proč je na ale na tomto videu mnoho věcí špatně?

Vyhlídky amerického dolaru a jeho skutečná hrozba

Dne 27. srpna 2020 učinil předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell prohlášení, ve kterém oznámil změny americké měnové politiky. Tyto změny se setkaly se smíšenými ohlasy, jelikož Powell naznačil, že Fed bude i nadále dělat vše, co je v jeho silách, aby zvýšil inflaci.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Kdo učí svého domácího mazlíčka tradingu?

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img