5 nejlepších altcoinů pro příští rok

3
(2)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Obchodník s kryptoměnami a stratég Austin Arnold nedávno zveřejnil své názory ohledně altcoinů, které by mohly v roce 2021 uspět a dostat se do první pětky. 

Disclaimer: Tento článek neslouží jako návod k obchodování, veškerá rizika z případných investičních rozhodnutí nesete vy.

Yearn.finance a Aave

Na páté místo analytik umístil DeFi protokoly Yearn.finance (YFI) a Aave.

Vysoce postavená firma s digitálními měnami Circle nabízí obchodní účty s digitálním dolarem s vysokým ročním procentním výnosem od 8,5 % do 10,75 % s využitím Yearn i Aave.

Arnold říká, že podpora, kterou Circle poskytuje těmto relativně novým projektům, je pro  DeFi „obrovskou zelenou vlajkou“.

Oracle Band Protocol

Dalším výběrem obchodníka je platforma Oracle Band Protocol (BAND), s odvoláním na zprávu, že se jedná o první blockchainový projekt, který se připojil k iniciativě OpenAPI vedle významných partnerů, jako jsou Google, IBM a Microsoft.

Uniswap

Arnoldovo třetí místo zaujal Uniswap (UNI). Zde obchodník zdůrazňuje jeho dominanci v prostoru DEX, protože Uniswap minulý týden údajně dosáhl hranice 50 miliard dolarů v historickém objemu.

Nervos Network a Cardano

O druhé místo se dělí Nervos Network (CKB) a Cardano (ADA), s odvoláním na nedávné oznámení, že oba projekty uzavřely partnerství, aby pracovaly na posílení inteligentního zabezpečení kontraktů.

DJ deadmau5

A konečně, na první místo Arnold umístil nový non-fungible tokens (NFT) DJ deadmau5, který právě spustil blockchain Worldwide Asset eXchange (WAX).

WAX v oznámení o spuštění:

„Minulé prodeje NFT balíčků na WAX se vyprodaly za 9 minut a očekává se velmi vysoká poptávka po vůbec prvním prodeji NFT hudební legendy.

Jakmile mají sběratelé NFT nebo balíčky, mohou je prodávat a obchodovat na tržištích a v aplikacích využívajících WAX. NFT WAX se prodávaly na sekundárních tržištích za více než 5 000 $.“

Závěr

Altcoiny mají často tendenci pohybovat se s většími cenovými skoky kvůli nižší likviditě, což láká investory s vidinou rychlého zisku. Je ale důležité míti na paměti, že hodnota těchto aktiv může i stejně rychle padnout na dno.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: