300 milionová investice do kryptofondu – Zájem velkých investorů stoupá

0
(0)

Navzdory současnému poklesu, kryptoměnový trh stále více poutá pozornost institucionálních investorů. Společnost Andreessen Horowitz (a16z) dne 25. června 2018 oznámila investici 300 milionů dolarů do nového kryptoventure fondu. Fond je určen k podnikání, které souvisí s kryptoměnami. Firma Andreessen Horowitz (a16z), která se zabývá rizikovým kapitálem v Silicon Valley, byla jedním z prvních investorů do velkých společností, které jsou dnes lídry v technologickém sektoru, včetně společností Facebook, Airbnb, Github a Coinbase.

Získejte exkluzivní členství na Trading11 jen za 250,- Kč měsíčně

Strategie fondu

V oznámení se uvádí, že a16z investuje do kryptoměnových fondů již více než pět let a zatím žádnou z těchto dřívějších investic neprodal – to ukazuje na dlouhodobé plány na HODL. Popisujíc svou investiční strategii Chris Dixon, investor ve společnosti Andreessen Horowitz, říká:

“Máme fond do každého počasí. Plánujeme důsledně investovat bez ohledu na tržní podmínky. Pokud dojde k další „krypto zimě”, budeme investovat agresivně.”

Prostřednictvím kryptofondu a16z plánuje investiční špička ze Silicon Valley nabídnout své rozsáhlé podpůrné služby projektům, které se nachází v libovolné fázi vývoje a poskytnout jim přístup k různým provozním týmům s odborným vedením a právním poradenstvím.

Mohlo by vás zajímat: Tron spálí mince v hodnotě 50 milionů USD

Krypto je globální fenomén

Společnost Andreessen Horowitz hledá příležitosti nad rámec krátkodobé návratnosti z ICO. Investuje jen do projektů, které mají dlouhodobý a reálně využitelný potenciál:

“Krypto je globální fenomén s velkými projekty po celém světě, a proto budeme investovat. Zaměřujeme se na případy, které nejsou spekulativní. Chceme, aby služby využívající krypto protokoly používaly stovky milionů a případně miliardy lidí. Kryptoměny jsou přirozenou třídou aktiv digitálních sítí. V principu je jejich hodnota určena možností jejich dalšího praktického použití.

Andreessen Horowitz je jednou z prvních (a také jednou z mála) velkých investičních společností, které se připojily k sektoru kryptoměn a stala se lídrem institucionálního zájmu o budoucí potenciál digitálních aktiv.

Tip redakce: Návod, jak nakupovat kryptoměny bez poplatků a získat 10 dolarů za registraci na Coinbase

Závěr

Dixon vyjadřuje své vzrušení z budoucnosti kryptoměn a poznamenává:

Zjistili jsme, že jsme neustále překvapováni a nadšeni z mnoha kreativních myšlenek, se kterými se setkáváme. Pro ty z nás, kteří již dlouhou dobu pracují se softwarem, to vypadá jako první dny internetu, webu 2.0, nebo chytrých telefonů.

Budeme rádi, pokud se přihlásíte k odběru našeho YouTube kanálu a nabízíme ke shlédnutí naše nejnovější video:

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Marek H.

Zdroj:
https://cryptoslate.com/

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img