Tron spálí mince v hodnotě 50 milionů USD

0
(0)

Zprávy a souhrny

Den nezávislosti (4. července) se nezadržitelně blíží. Přestože se většinou v Česku ani ve zbytku Evropy tento den neslaví, v Americe je to jeden z nejpopulárnějších a nejoslavovanějších dní v roce. Která z kryptoměn by se tedy v tento den měla snažit zviditelnit když ne ta, která to dělá neustále?

Získejte exkluzivní členství na Trading 11 jen za 250,- Kč měsíčně.

Tron má vlastní Den nezávislosti

Už 25. června 2018 se Justin Sun, zakladatel kryptoměny Tron, rozhodl spálit až jednu miliardu Tron mincí. Z celkového počtu mincí, které jsou právě v oběhu (65 miliard), je to však pouze 1,5 %. Navíc maximální počet mincí, které může kryptoměna Tron mít, je 100 miliard, takže celkově bude spálené pouze 1 % ze všech mincí.

Tron Foundation se vyjádřila, že právě tento počin by se měl zapsat do historie. Mělo by totiž jít o největší zničení peněz na počest jedné historické události v historii lidstva.

Válka Blockchain velmocí

Teprve nedávno se Justin Sun vyjádřil, že podle něj Tron dokáže řešit některé problémy, se kterými se potýká i samotné Ethereum. Myslí si například, že problémem druhé největší kryptoměny je její programovací jazyk – Solidity. Proto se rozhodl  využívat mnohem rozšířenější jazyk – Javu.

Justin Sun také říká, že dalšími výhodami Tronu oproti Ethereu jsou například velmi nízké transakční poplatky nebo i rychlost transakcí. Svému projektu dokonce věří natolik, že zvýšil odměnu za nalezení chyby v kódu Tronu. Ta byla původně stanovená na 100 000 USD za najití jakéhokoliv bugu. V dnešní době se však tato odměna hýbe až na hranici 10 milionů USD. Z pochopitelných důvodů je tento tah vnímán jako vyjádření obrovské důvěry ve svůj produkt.

Závěr

Rozhodnutí, zda je lepší Ethereum nebo Tron, necháme pouze na vás. To podstatné z dnešního článku je, že se Tron rozhodl v rámci svého marketingu spálit 1 miliardu Tron mincí. Mělo by se tak stát dne 25. června. O této události vás budeme podrobně informovat v zápětí, co se tak stane.

Naše nejnovější video. Budeme radi, kdžy se přihlásíte k odběru videí na našem YouTube kanále.

Zdroj:
ccn.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: