Zveme vás do naší nové tradingové sekce

0
trading11 stranka

Přibližně před měsícem jsme vytvořili novou stránku – Trading11.com – s cílem poskytnout našim čtenářům kvalitní technické analýzy, signály a články o obchodovaní. Po prvním měsíci fungování je na čase zhodnotit naše úsilí.

Za poslední měsíc jsme publikovali 100 článků, z toho 74 analýz.

Co všechno najdete na Trading11.com?

Nejdůležitější součástí tohoto webu jsou Technické analýzy. Ty vytvářejí profesionální obchodníci, které jsme po spuštění webu přijali do našeho týmu. Denně si můžete přečíst analýzu Bitcoinu a 2 až 3 analýzy vybraných altcoinů. Soustředíme se hlavně na high-cap coiny jako Ethereum, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash, Cardano, NEO nebo Monero, ale včera jsme se podívali i na Ontology a Verge.

Profesionální analýzy

Ale pozor! Nepleťte si to se signály! Naše analýzy obsahují všechny potřebné informace na to, abyste dokázali maximalizovat vaše zisky na burze. Není přitom nutné sedět u grafů celý den. Naši tradeři za vás zhodnotí náladu na trhu, určí trend, supporty, rezistence a pokusí se udělat predikce. Obchodování je ale v konečném důsledku plně ve vašich rukách a my vám pomáháme dělat informovaná rozhodnutí.

Analýzy na Trading11 představují unikátní pohled na trh. A vycházejí. Ověřte si to sami.

Snažíme se dělat je tak, abyste nemuseli celý den sedět nad grafy. Stačí si je přečíst, pochopit, případně upravit vaše pozice na burze a hotovo.

Doporučujeme vám přečíst si: Jak používat analýzu na Trading11

Edukační články o obchodovaní

Druhým pilířem Trading11.com jsou články o obchodování. Na tomto webu představujeme obchodní strategie, indikátory,… Učíme naše čtenáře, jak se vyznat v grafech, jak určit trend, jak rozpoznat bullish a bearish formace a mnoho dalších zajímavostí.

Přečtěte si něco o tradingu:

Zatím je všechno zdarma

Provoz takového webu je časově i finančně náročný. Momentálně fungujeme na dobrovolných příspěvcích, bohužel málokdo je ochoten podělit se o svůj zisk. Proto jsme se rozhodli, že v budoucnu některé časti webu zpoplatníme. Můžeme ale slíbit, že to nebude dříve než za měsíc.

Takže, budeme rádi, když se porozhlédnete, začnete používat naše analýzy a vyděláte nějaké peníze na burze. Nejsme žádná pump&dump skupina, nemáme v úmyslu nikomu říkat, co má kdy nakoupit nebo prodat. Snažíme se naše čtenáře vzdělávat a naučit je samostatně obchodovat.

Reakce na Trading11.com jsou velmi pozitivní. Jsme nadšeni, že se nám podařilo vytvořit kvalitní web o obchodování. Připojte se k více než 10 000 čtenářům, kteří nás alespoň jednou za týden navštíví.

Zároveň budeme rádi, pokud nás začnete sledovat na Trading11 Facebooku, případně si aktivujete notifikace. Při tradingu je důležité získávat informace včas. Obchodovat na základě 12 hodin staré analýzy někdy nemusí být zrovna nejlepší nápad.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře