Top 10 altcoinů s největšími zisky

0
(0)

Ceny kryptoměn v posledních dnech rostou. Některé výrazněji, jiné méně. Na trhu, který zaznamenal za posledních 24 hodin výrazný růst, je několik mincí které vyčnívají nad ostatní svými zisky.

Momentální nárůst je prvním hlavním oživením cen od poklesu 24. února. Procentuální velikost zisku může být z velké části způsobená předešlými nízkými 24 hodinovými objemy obchodů. 24 hodinový objem obchodů se v posledních několika dnech pohyboval okolo 160 000 dolarů, ale s růstem cen se zvýšil na přibližně 500 000 dolarů.

Přinášíme Top 10 mincí s nejvyššími cenovými zisky za posledních 24 hodin (v čase psaní) podle CoinMarketCap.

Samozřejmě nesmíme zapomenout na Bitcoin, který obsadil příčku č. 11 s nárůstem o 7,4%.

Pořadí a procentuální růst Altcoinů

1. Cryptonex 45,5%

Blockchainová finanční síť, jejíž cílem je spojit všechny světové fiatové měny s kryptoměnami a tokeny a umožnit nakupovat výrobky a služby prostřednictvím mobilních telefonů a platebních karet.

2. Golem 15%

Cílem této kryptoměny je vytvořit decentralizovanou superpočítačovou síť založenou na blockchainu. Golem GNT je v podstatě měnou, kterou vyděláte při pronájmu výpočetní kapacity a můžete utratit na její pronájem.

3. NEO a GAS 14,9%

NEO se často nazývá „čínské Ethereum“ kvůli jeho podobnosti s mincí číslo dva podle trhové kapitalizace. Podobně se zaměřuje na vytváření a provoz smysluplných smluv, ale přináší některé další funkce, jako například jednodušší programovací jazyk a spárovaný token GAS, který se používá na provoz inteligentních smluv. GAS je vyplácaný držitelům NEO jako dividenda a je obchodovaným tokenem jako takovým.

4. SingularityNET 13,8%

SingularityNET pokračuje v růstu z předcházejícího dne. Tato kryptoměna má za cíl stát se de-facto standardem a ekosystémem umělých inteligencí, provozovaným prostřednictvím distribuované blockchainové sítě.

5. Nebulas 12,3%

Decentralizovaný vyhledávací framework pro blockchainy, umožňující uživatelům vyhledávání a katalogizaci blockchainů. Výsledky se vrátí pomocí algoritmu s otevřeným zdrojovým kódem.

6. Vertcoin 12,2%

Přímočará kryptoměna bez jakýchkoli jiných vlastností, jako je jeho ekosystém. Vertcoin je navržený tak, aby zůstal decentralizovaný a rovnocennější jako ostatní kryptoměny. Je to už několik let a většina jeho bohatství se od té doby shromáždila v malé hrstce peněženek.

7. Nano 11,8%

Nano, předtím známé jako RaiBlocks, je kryptoměna stylu directed acrylic graph (DAG). Dává každému účtu svůj vlastní blockchain a síť vytváří jakýsi blockweb s lepšími vlastnostmi než single blockchain. Nedělá nic kromě přenosu peněžní hodnoty. Jeho architektura DAG umožňuje prakticky okamžité převody s nulovými poplatky a téměř nekonečné škálování.

8. Qtum 11,8%

Qtum je nástrojem na vytvoření inteligentních smluv na existujících řetězcích. Spojuje Bitcoin a Ethereum blockchainy, aby fungovaly napříč oběma.

9. RChain 11,1%

RChain je inteligentní kontraktový systém s důrazem na škálovatelnost. Provozuje svoje inteligentní kontrakty mimo řetězec tak, aby umožnil aplikacím vykonávat kontrakty průmyslové velikosti bez toho, aby zatěžovaly síť.

10. Factom 10,7%

Je distribuovaný systém vedení záznamů navržený tak, aby ulehčil podnikům ukládání údajů do blockchainu.

Upozornění: V čase kdy čtete tento článek může být pořadí změněné (vzhledem na velikou volatilitu kryptotrhu).

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img