[Zprávy] Binance zvažuje jiné měny než USD pro stablecoin • OKCoin přidává EU páry • a další novinky dne

0
stablecoin

Zatímco Binance zvažuje navázat své další stablecoiny na jinou měnu, než obchodní válkou zmítaný USD, OKCoin se sídlem na Maltě přidal další dva obchodní páry, Bitpanda otevírá globální kryptoburzu a bude IEO. Podrobnější informace přinášíme níže.

Binance a stablecoiny

Binance zvažuje, že po úspěšném hostování stablecoinu navázaného na GPB by mohla navázat své další stablecoiny na jiné měny, než je USD. Binance by tak mohla otevřít dveře pro další stablecoiny, navázané na jiné měny. Wei Zhou, CFO Binance, uvedl, že na burze se začnou objevovat nové stablecoiny „během několika týdnů až měsíce nebo dvou“.

Detaily v AJ zde: Cryptovest.com

OKCoin přidává další dva páry

OKCoin, mateřská společnost OKEx, expanduje v Evropské unii a spouští dva nové obchodní páry s EUR. Podle vyjádření na Twitteru jsou nyní  pro spotové obchody k dispozici páry: EUR / $ BTC, EUR / $ BCH, EUR / $ ETH.

Americká CFTC bude mít nového člena, „CryptoDad“ odstupuje

Současný předseda komise a fanda kryptoměn Christopher Giancarlo končí ve funkci a bude nahrazen Heathem Tarbertem, o kterém zatím není známo, jak přistupuje ke kryptoměnám. Jak to ovlivní americký přístup k regulacím, se teprve ukáže.

Podrobnosti v AJ zde: Coindesk.com

Bitpanda otevírá globální kryptoburzu

Pozitivní zpráva na konec, kryptoburza Bitpanda, která byla zatím k dispozici jen pro evropské trhy, plánuje otevřít nový globální obchodní ekosystém, doplněný nativním tokenem BEST. Globální burza Bitpanda bude integrována s makléřskou společností Bitpanda a ověření evropští uživatelé budou mít i nadále k dispozici kompletní služby CHF, EUR nebo GBP. Veškerá aktiva, která jsou k dispozici prostřednictvím Bitpandy, se také přesunou na globální burzu, včetně tokenu PAN. Nová platforma urychlí přidávání nových typů mincí a tokenů. IEO pro tokeny BEST začne 9. června.

Detailnější informace v AJ tady: Cryptovest.com

Co číst dále:

Čínské velryby používají Tether k investování do BTC

 

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na