[Zprávy] Binance zvažuje jiné měny než USD pro stablecoin • OKCoin přidává EU páry • a další novinky dne

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Dogecoin pumpuje po videu na Tik Toku • Telegram ukončí provoz TON sítě v srpnu • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Trhy mají...

[Polední zprávy] • Profi trader: Žádná pozice není nyní nejlepší pro Bitcoin • Ethereum se stává dominantním u evropských krypto startupů • a další...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého víkendu v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin zůstává...
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi. A na práci šéfredaktorky kryptomagazinu.cz zase možnost alespoň částečně ovlivnit, co si vybereme, jestli utopii nebo dystopii.

Zatímco Binance zvažuje navázat své další stablecoiny na jinou měnu, než obchodní válkou zmítaný USD, OKCoin se sídlem na Maltě přidal další dva obchodní páry, Bitpanda otevírá globální kryptoburzu a bude IEO. Podrobnější informace přinášíme níže.

Binance a stablecoiny

Binance zvažuje, že po úspěšném hostování stablecoinu navázaného na GPB by mohla navázat své další stablecoiny na jiné měny, než je USD. Binance by tak mohla otevřít dveře pro další stablecoiny, navázané na jiné měny. Wei Zhou, CFO Binance, uvedl, že na burze se začnou objevovat nové stablecoiny „během několika týdnů až měsíce nebo dvou“.

Detaily v AJ zde: Cryptovest.com

OKCoin přidává další dva páry

OKCoin, mateřská společnost OKEx, expanduje v Evropské unii a spouští dva nové obchodní páry s EUR. Podle vyjádření na Twitteru jsou nyní  pro spotové obchody k dispozici páry: EUR / $ BTC, EUR / $ BCH, EUR / $ ETH.

Americká CFTC bude mít nového člena, „CryptoDad“ odstupuje

Současný předseda komise a fanda kryptoměn Christopher Giancarlo končí ve funkci a bude nahrazen Heathem Tarbertem, o kterém zatím není známo, jak přistupuje ke kryptoměnám. Jak to ovlivní americký přístup k regulacím, se teprve ukáže.

Podrobnosti v AJ zde: Coindesk.com

Bitpanda otevírá globální kryptoburzu

Pozitivní zpráva na konec, kryptoburza Bitpanda, která byla zatím k dispozici jen pro evropské trhy, plánuje otevřít nový globální obchodní ekosystém, doplněný nativním tokenem BEST. Globální burza Bitpanda bude integrována s makléřskou společností Bitpanda a ověření evropští uživatelé budou mít i nadále k dispozici kompletní služby CHF, EUR nebo GBP. Veškerá aktiva, která jsou k dispozici prostřednictvím Bitpandy, se také přesunou na globální burzu, včetně tokenu PAN. Nová platforma urychlí přidávání nových typů mincí a tokenů. IEO pro tokeny BEST začne 9. června.

Detailnější informace v AJ tady: Cryptovest.com

Co číst dále:

Čínské velryby používají Tether k investování do BTC

 

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře