Bitpanda digitalizuje fyzické zlato a stříbro

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Vídeňská fintechová firma Bitpanda včera (13. 5. 2019) přinesla na trh obchodování zlata a stříbra pro 1 milion svých klientů. Nový produkt Bitpanda Metals umožňuje uživatelům bezpečně a pohodlně investovat do zlata a stříbra při velmi nízkých poplatcích. Aktiva jsou 100% fyzicky zajištěna, plně pojištěna a skladována ve vysoce zabezpečeném trezoru na území Švýcarska.

● Uživatelé mohou koupit zlato a stříbro za účelem diverzifikace svého portfolia
● Zlato a stříbro jsou kryty aktivy z fyzického zlata a stříbra
● Transparentní a nízké poplatky
● Bez cla, 100% pojištěno a bezpečně uloženo ve Švýcarsku
● Vyměňte zlato a stříbro za jakékoli digitální aktivum na Bitpandě
● Nastavte plány úspor pro běžné investice

Nákup zlata a stříbra jednoduše

Bitpanda, vídeňská fintech společnost s přibližně 1 milionem uživatelů a více než 100 zaměstnanci přidává do své obchodní platformy zlato a stříbro jako novou třídu aktiv. Bitpanda Metals přináší jednoduché nákupy a hezké uživatelské prostředí také do světa drahých kovů.

Bitpanda spolupracuje s makléři drahých kovů pro aurum a philoro, kteří bezpečně ukládají zlaté a stříbrné rezervy, které Bitpanda potřebuje pro krytí svých nových tokenů. Fyzicky kryté, digitalizované zlato a stříbro lze obchodovat se stejnou lehkostí jako jiná digitální aktiva (kryptoměny) na platformě Bitpanda. Uživatelé mohou nakupovat v hodnotě od 1 € za použití široké škály platebních metod. Platit lze eury, švýcarským frankem, britskou librou nebo americkým dolarem. Zlato lze nyní zakoupit bez poplatků, a to bez ohledu na částku (po ukončení promo akce zde bude nízký poplatek 0,5 %). Bezpečné a transparentní uložení vás pak vyjde na 0,0125 % týdně. Zlato i stříbro jsou 100% pojištěny. Uživatelé mohou prodávat kdykoliv si zamanou a jsou také schopni okamžitě směnit jakékoli množství svých zlatých nebo stříbrných rezerv za Bitcoin nebo jakékoliv jiné digitální aktivum na Bitpandě.

„Zlato a stříbro obstály ve zkoušce času jako skvělá třída aktiv a nyní je dostáváme do 21. století. S vysokou transparentností, velmi nízkými poplatky a stejnými výhodami jako u jiných aktiv na naší platformě jsme dali obrovskou ránu dosavadnímu obchod se zlatem. S Bitpanda Metals dovolujeme malým investorům nakupovat, aniž by museli platit přemrštěné poplatky. To je skutečný game changer, “

– říká Eric Demuth, generální ředitel Bitpandy.

K příležitosti spuštění Bitpanda Metals Bitpanda neúčtuje žádné poplatky za nákup zlata do 15. června 2019, navíc uživatelé obdrží 5 až 200 € v hodnotě digitalizovaného zlata či stříbra, když na platformě Bitpanda investují alespoň 25 eur do jednoho z těchto kovů.

O Bitpandě

Bitpanda je fintechová firma se sídlem ve Vídni (Rakousko), založená v roce 2014 Ericem Demuthem, Paulem Klanschkem a Christianem Trummerem. Tato společnost věří v inovativní potenciál a sílu kryptoměn, digitalizovaných aktiv a technologie blockchain. Posláním Bitpandy je odstranit překážky v oblasti osobních financí a přivést tradiční finanční produkty do 21. století. Dnes má Bitpanda přibližně 1 milion uživatelů a více než 100 členů týmu. S licencí poskytovatele platebních služeb PSD2, nejmodernějším zabezpečením a příjemným uživatelským prostředím se Bitpanda rozrostla na populární obchodní platformu pro nováčky i profesionály. Uživatelé mohou v současné době obchodovat Bitcoin, Ethereum, zlato a více než 20 dalších digitálních aktiv.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
ppetr1

zlato je mrtvy – nikdy jsem do nej neinvestoval za poslednich 30 let.obcas tedy prstynek pro manzelku :-)jak zlato tak i BTC bude asi vecne – otazkou je, za jakou cenu a tu nezna nikdo.
rozhodne jsem za BTC velmi rad – neni to zadna centralni banka a politici !

Magor

To je asi tak když dostaneš z banky certifikát že máš koupené zlato a uložené v bance ale ve skutečnosti máš hovno jen bezcenný papír .

Hanz

Jsem zvedav kolik lidi bude vlastnit to stejne zlato a hlavne jestli poskytuji zaslani fyzickeho zlata domu.

spot_img