Získejte NFT sledováním televize a hraním her

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Streamovací služba založená na blockchainu Sator vyvinula decentralizovanou aplikaci, která uživatelům umožní získávat NFT tokeny a „další odměny“ sledováním televize a hraním her.

I když jsou podrobnosti o přesné výši odměn, které uživatelé mohou získat, zatím nedostatečné, podle webových stránek budou udělované NFT přímo svázány s množstvím sledovaných pořadů a časem stráveným interakcí s hlavolamy a „televizními drobnostmi“ v aplikaci.

Generální ředitelka společnosti Sator Isla Perfito uvedla, že firma vytvořila:

„Snadné a výkonné řešení pro televizní producenty na klíč, aby poskytovali jedinečný NFT zážitek ze svých pořadů, zatímco jsou diváci naladěni.“

Dodala, že NFT přinese platformě spoustu aktivit, což je fantastický skok pro uživatele, kteří se chce ponořit do blockchainové technologie.

I když nebylo odhaleno, jaká práva k televizním pořadům plánuje aplikace získat, společnost oznámila, že nedávno uzavřela úvodní kolo v hodnotě 2 milionů dolarů, které zahrnovalo investice od Faculty Capital, Genesis Block Ventures, Digital Strategies a PetRock Capital.

Jenny z blockchainu

Jenny DAO zaplatil 1 milion dolarů za jednorázovou NFT stopu produkovanou DJem Stevem Aokim a 3LAU.

One-of-one NFT je tokenizovaná skladba s názvem „Jenny“, která hudebně doprovázela oslavu nedávného spuštění Jenny Metaverse DAO a Decentralized Autonomous Organization, na Unicly. NFT obsahuje nevydanou skladbu Aoki a 3LAU a je doprovázena vizuálním uměním od Pietera Hergerta.

NFT byl ražen na OpenSea společností 3LAU, známou také jako Justin Blau, a poté přenesen do trezoru ovládaného chytrým kontraktem protokolu Unicly, který umožňuje uživatelům kombinovat, frakcionovat a obchodovat s jejich NFT kolekcemi.

NFT komika Steva Harveye

Zatímco se mnoho celebrit hrnulo do NFT v naději, že si rychle vydělají, vypadá to, že do hry vstoupil i komik Steve Havery za zatím nezištných důvodů.

Komik nabídl sérii NFT prostřednictvím Rarible 14. května, aby získal finanční prostředky pro svou neziskovou „Nadaci Steva a Marjorie Harveyové“, která poskytuje terénní služby pro znevýhodněnou mládež.

Série obsahuje otevřené vydání se 112 raženými žetony zobrazujícími GIF z Harveyho stand up komedie a limitovanou edici tří ražených žetonů zobrazujících autogramiádu a edici one-of-one. One-of-one je tokenizovaný GIF, který zachycuje Harveyho zmatenou reakci, když poprvé slyšel o NFT v jeho televizi.

Harvey NFT – Rarible

Přihazování bylo pomalé, aukce byla zahájena před třemi dny a aktuální nejvyšší nabídka je 2,2 Wrapped ETH neboli WETH v hodnotě kolem 6 770 USD.

WAX ohlašuje další partnerství

Decentralizovaná zábavní síť WAX oznámila další partnerství se zábavními značkami k vydání licencovaných NFT.

Mezi nová partnerství patří kultovní oblíbená anime série Robotech z Funimation a Harmony Gold, film Five Nights at Freddy’s od ScottGames, karetní hra Bears vs Babies od Exploding Kittens a film The Princess Bride z aktu III.

Nová partnerství doplňují již tak působivý seznam partnerů, jako jsou Major League Baseball, Capcom, Atari, Reebok a DeadMau5.

V červnu tohoto roku se oblíbený tvůrce sběratelských předmětů Funko Pops spojil se společností WAX a vydal balíčky s tokenizovanými sběratelskými kousky Funk Pop.

Závěr

Technologie blockchainu a kryptoměn obecně prosakují do každodenního života v různých formách a oblastech. Ať se jedná o hudební průmysl, vyjádření umění či prodej kávy, digitální aktiva se rozrůstají napříč celým světem a je jen otázkou času, než se stanou normální součástí finančního systému stejně, jako jsou běžné fiat peníze.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: