[Večerní souhrn článků] • Z kryptoburzy Coinbase vybráno 500 milionů USD • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Z kryptoburzy Coinbase vybráno 500 milionů USD

Z americké kryptoměnové burzy Coinbase dnes bylo vybráno více než 12 000 BTC v hodnotě okolo 500 milionů amerických dolarů. Ze sledovaných kryptoburz činil celkový dnešní výběr v součtu více než 14 000 BTC. [1]

Analýzy a trhy

23.03.21 Technická analýza BTC/USD – Máme tu dumpík

Jak bylo avizováno v nedělní video analýze na Bitcoin (BTC), v průběhu aktuálního týdne už konečně mělo dojít alespoň k breakoutu ze struktury, kterou máme v grafu zakreslenou.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Nová jihokorejská pravidla mohou vytvořit monopolizovaný trh

Jižní Korea směřuje do nové éry svého kryptoprůmyslu. Ve čtvrtek vstoupí v platnost nová a přísná pravidla, která budou vyžadovat, aby všechny kryptopodniky dodržovaly nové předpisy pro hlášení kryptoměn a pravidla registrace.

Magazín Time draží tři ikonické obálky časopisů jako NFT tokeny

Populární americký zpravodajský časopis a zpravodajský web Time přichází do kryptosvěta a rovnou naskakuje na virální vlnu NFT.

Analytik Bank of America kritizoval Bitcoin

Francisco Blanch, analytik finanční instituce Bank of America, označil Bitcoin za mimořádně volatilní, nepraktický a ekologický katastrofální aktivum, které je k ničemu. Strhla se tak vlna kritiky.

Tým Xboxu zvažuje možnost platby pomocí BTC

Velká většina hráčů po celém světě se brzy může těšit na flexibilitu v provádění plateb za předplatné pomocí digitálních měn. Tým Xboxu stojící za společností Microsoft o tom vážně uvažuje.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Bitcoin, ten lepší svět…

meme
Zdroj: Michal Fortyn
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře