[Večerní souhrn článků] • YouTube nadále zakazuje kanály související s kryptoměnami • a další články

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

YouTube nadále zakazuje kanály související s kryptoměnami

Největší internetová platforma pro sdílení videí, YouTube, nadále pokračuje v blokaci kanálů s kryptoměnovou tématikou. Nejnovější obětí se stane oficiální kanál Bitcoin.com Rogera Vera. Ten na Redditu zveřejnil video s vysvětlením, že neexistuje žádný logický důvod pro akce YouTubu. Platforma se dle jeho slov stává nástrojem pro manipulaci a cenzuru sociálních médií.

Analýzy a trhy

15.06.20 Technická analýza BTC/USD – Spadneme nakonec pod 5 000 USD?

Tak poslední analýzu na Bitcoin (BTC) jsme měli v pátek a vzhledem k tomu nočnímu propadu je na čase se na trh znovu podívat. Abych řekl pravdu, tak se mi začíná zdát, že do konce června se ten bull run asi nestihne.

15.06.20 [Přehled trhu+BTC] Změní se něco v tomto týdnu? Proč se Bitcoin (ne)drží na dostřel k 10 000 USD?

Bitcoin by chtěl povyrůst nad 10 000 USD. Investoři to ale vidí jinak. Přestože vidíme momentální hodnoty blízko support line, růst nepřichází. Hodnoty nad 10 000 USD mohou být, zvláště před létem, velmi těžko dosažitelné.

Kryptoměny a kryptofirmy

Coinbase – Velký Bratr tě sleduje

Před nedávnem čelila americká kryptoburza Coinbase problému se soukromím uživatelů, kde podle průzkumů chtělo 66% uživatelů opustit burzu. Opravdu se z kryptoburzy stal Velký Bratr, který sleduje veškeré vaše údaje?

Wright údajně vlastní peněženku spojenou s hackem Mt. Gox

Craig Wright je známý tím, že sám sebe proklamuje coby osobu stojící za vznikem Bitcoinu (BTC), a je zakladatelem BSV. Možná se však chytil do vlastní spirály lží, protože nyní to vypadá, že může mít kontrolu nad adresou, která obsahuje ukradené BTC z hacku bitcoinové burzy Mt. Gox.

Dva velké testy pro Bitcoin: COVID-19 a Jerome Powell

Ve čtvrtek cena bitcoinů klesla přibližně o 8 %. Den před tím předseda FEDu, Jerome Powell, uvedl, že má v úmyslu udržet úrokové sazby blízko nuly až do roku 2022, přičemž v dohledné budoucnosti načerpá do finančního systému nejméně 120 miliard dolarů měsíčně.

Investor přišel kvůli phishingu o všechny své BTC úspory za 7 let

Podnikatel a podcaster Protokol Eric Savics se stal nejčerstvější obětí phishingového podvodů, když použil falešnou verzi aplikace hardwarové peněženky. Přišel tak o 12 bitcoinů v hodnotě 113 000 USD.

HOT NEWS

REVOLUT ruší k 27.7. platby kartou v kryptu

Platforma Revolut, dobře známá a využívaná služba v kryptosvětě, právě oznámila, že ruší s platností od 27. 7. možnost platby kartou v kryptoměně.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Tweet dne – Cardano Shelley Plan

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img