[Večerní souhrn článků] • Ripple míří raketově vzhůru • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ripple míří raketově vzhůru

Token XRP společnosti Ripple míří po delší odmlce opět vzhůru a blíží se tak k překonání jednoho amerického dolaru. Za posledních 24 hodin cena vzrostla o více než 18 %. Za poslední dva týdny pak cena XRP vyrostla o 77,39 %. [1]

Analýzy a trhy

11.08.21 Technická analýza BTC/USD – na hraně průlomu

V úterní analýze na Bitcoin (BTC) jsme si ukázali, že trh udělal velký kus práce a dostal se velmi slibných úrovní. Hlavně došlo k prolomení rezistenční konfluence, která sama o sobě znamenala mohutnou překážku pro postup do vyšších cenových úrovní.

11.08.21 [Přehled trhu a BTC] Bitcoin – jsme již v bull marketu?

Bitcoin přes noc stagnoval, jsme snad již v bull marketu? Co brání Bitcoinu v dalším růstu? Kam mají investoři prostor a kam naopak nemohou?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jaké jsou vyhlídky americké digitální měny?

Je těžké pokročit v zavádění digitální měny centrální banky, když se ti, kdo mají na starosti měnový systém, nemohou dohodnout. Ubíhá čas pro americkou verzi CBDC?

Většina podceňuje FOMO, které se objeví nad 65 000 USD! Justin Bennett a 200 000 $ za Bitcoin

Populární kryptoanalytik říká, že bitcoiny a etherea mohou do konce roku 2021 zahájit masivní rally a doputovat do úctyhodné výšky. Většina podle něj podceňuje FOMO, které nastane.

Tom Lee: Bitcoin by mohl dosáhnout 100 000 USD

Analytik ve společnosti Fundstrat, Thomas Lee, věří, že nejdůležitější kryptoměna na světě by se do konce letošního roku měla vyšplhat na 100 000 amerických dolarů. Co dalšího prohlásil tento americký analytik?

Provozovatel kina AMC plánuje přijmout BTC

Předseda a generální ředitel AMC Adam Aron prozradil, že americký kinematografický gigant plánuje přijímat bitcoinové platby za lístky do kina v reakci na zvýšenou poptávku zákazníků.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img