[Večerní souhrn článků] • Výnosy z těžby BTC vzrostly od roku 2013 o 1900 % • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Švýcarská vláda zamítla žádost Crypto Valley o 100 milionů franků • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Basák Coldplay investoval do aplikace na obchodování BTC • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého víkendu v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin začal...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Výnosy z těžby BTC vzrostly od roku 2013 o 1900 %

Od roku 2013 až k loňskému roku vzrostly výnosy z těžby nejdůležitější kryptoměny světa z 260 milionů amerických dolarů na 5 miliard USD. Informaci dnes zveřejnila stránka Statista. V roce 2019 překročily výnosy hranici 5 miliard dolarů, což představuje téměř 20násobný nárůst za pouhých 6 let.

Analýzy a trhy

31.03.20 Technická analýza akcií společností Microsoft a Tesla – Tesla má za sebou těžké vystřízlivění

Akcie Tesly na přelomu nového roku extrémně vystřelila a vytvořila se tady taková „mini“ bublina. V únoru to začalo za doprovodu vysoké volatility střízlivět. Za poslední týdny cena spadla o více jak 60 %, a mně osobně připomíná struktura trhu Bitcoin z přelomu let 2017/2018. Když se od tohoto odpíchneme, tak se dá předpokládat ještě větší pokles.

31.03.20 Technická analýza BTC/USD – Týden se pro Bitcoin i světové trhy otevřel dobře!

Bitcoin se po pondělním otevření trhu zatáhl výrazně nahoru. Nasdaq (a nejen on) posílil a míří severním směrem.

31.03.20 [Přehled trhu] Bitcoin a NASDAQ – Dobrý start do tohoto týdne podpořen růstem světového trhu!

Dnes se podíváme, jak se otevíral začátek obchodního týdne na trhu s kryptoměnami a také na NASDAQ. Bitcoin je znovu nad 6 000 USD.

Kryptoměny a kryptofirmy

Éra tisku peněz: zachová Bitcoin bohatství?

Federální rezervní systém Spojených států amerických (Fed) před nedávnem oznámil neomezené tištění peněz z důvodů pandemie nemoci Covid-19. Může za této situace nejdůležitější kryptoměna na světě „pochytat“ prchající investory?

BMW letos spustí PartChain – supply chain platformu pro automobilové komponenty

Světově proslulá německá automobilka BMW hodlá v roce 2020 spustit svou blockchainovou platformu pro sledování dodavatelského řetězce dílů.

DeFi kanibalizuje blokový prostor pro Ethereum

Data publikovaná společností Ganesh Swami ukazují, že decentralizované financování nebo DeFi transakce představují stále rostoucí podíl blokového prostoru Etherea na úkor převodů ETH.

BitMEX: Krize 2020 bude pro Bitcoin největší příležitostí

Analytici společnosti BitMEX ve své nové studii hodnotili dopad koronaviru na ekonomiku a finanční trhy. Podle nich bude reakce na virus znamenat významnou změnu ekonomického režimu. Ekonomická situace bude v mnohém připomínat nestabilní sedmdesátá léta. Bitcoin tak bude mít v tomto prostředí největší příležitost se ukázat.

Investorka přišla o všechny své XRP úspory

Phishing, neboli podvodná technika používaná k získávání citlivých údajů v elektronické komunikaci, předstírá, že pochází z oblíbených sociálních sítí, známých webů, on-line platebních portálů či dokonce úřadů státní správy. Tentokrát se útočníci zaměřili na peněženku Ledger a XRP tokeny společnosti Ripple.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne -John Krasinski v tom má jasno

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na