[Večerní souhrn článků] • V Paříži začíná proces s obviněným z vydírání a praní špinavých peněz v BTC • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

V Paříži začíná proces s vydíráním a praním špinavých peněz v BTC

Dnes byl v hlavním městě Francie zahájen proces s údajným obviněným v kauze praní špinavých peněz v BTC v hodnotě přes 4 miliardy amerických dolarů. Státní zástupci se zaměřují na podvody s kryptoměnovou burzou Mt. Gox. Podle agentury Associated Press je obviněn ruský občan Alexander Vinnik.

Probíhá zasedání centrálních bank ohledně CBDC

Zástupci centrálních bank téměř z celého světa se setkali, aby pokračovali v hodnocení přínosů a nedostatcích digitální měny vydané centrální bankou (CBDC). Zasedání pořádá Mezinárodní měnový fond.

Analýzy a trhy

19.10.20 Technická analýza XMR/USD a ChainLink/USD – Aktuální týden růstový?

Tak jsem si pro vás připravil po týdnu další analýzu na Monero (XMR) a ChainLink (Link). Situace se během týdne docela dynamicky měnila a trh stále není rozhodnutý, kam se vydá.

19.10.20 [Přehled trhu+BTC+ETH] Bitcoin i Ethereum o víkendu zahrozily!

Bitcoin a Ethereum, dvě největší kryptoměny, na které jsme se podívali během víkendu. A samozřejmě nemůže chybět ani náš pravidelný přehled trhu kryptoměn.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

E-sport tým platí hráčům v krypoměně Ripple

Kryptoměny vstupují do herního průmyslu stále více, což potvrzuje také nedávná zpráva o výplatách pro esportové hráče v podobě kryptoměn. Hráči týmu SBI e-Sport mohou dostávat výplatu v podobě XRP tokenů.

Převezmou decentralizované burzy nadvládu? V létě 2020 rostly trojciferně!

Decentralizované burzy (DeX) stále tvoří malé procento objemů obchodování v porovnání s těmi centralizovanými. Ve 3. čtvrtletí 2020 však působivě rostly.

SpaceX vypálil satelity Starlink a připravil tak veřejnou betu pro USA

SpaceX Elona Muska včera vypustil do vesmíru další dávku satelitů Starlink – celkový počet kapslí byl až 800. Družice jsou součástí mise přinést vysokorychlostní internet do všech koutů světa.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Kde je to lambo…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: