[Večerní souhrn článků] • Uživatelé MyEtherWallet nyní mohou připojit své prostředky k Ethereum 2.0 • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Uživatelé MyEtherWallet nyní mohou připojit své prostředky k Ethereum 2.0

Díky novému partnerství mezi společnostmi MyEtherWallet a Staked mohou uživatelé připojit své prostředky na Ethereum 2.0. Služba funguje na mobilních zařízeních se systémem Android a uživatelům poskytuje odměny za pomoc při zabezpečení nové sítě.

Analýzy a trhy

08.12.20 Technická analýza BTC/USD – Okurková sezóna?

Po dlouhém rozjímání jsem se nakonec rozhodl zpracovat zase analýzu na Bitcoin (BTC). Problém je ovšem v tom, že není moc co analyzovat. Trh se hrozně plácá, čehož jsem se právě obával.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak zabránit penalizaci validátoru – Ethereum 2.0

Spuštění validátoru Ethereum 2.0 může uživatelům sítě poskytnout odměnu. Pokud ale uděláte chybu, můžete být penalizování. Jak se dá penalizaci zabránit a ochránit tak své portfolio?

Ron Paul: Pro legalizaci Bitcoinu musíme udělat vše, co je v našich silách

Bývalý kongresman z Texasu věří, že vláda „velmi pečlivě sleduje“ Bitcoin a jeho budoucnost. Libertarián Ron Paul naznačuje, že Bitcoin bude potřebovat společenský tlak na svou “legalizaci.”

MicroStrategy vydá cenné papíry v hodnotě 400 milionů USD na nákup BTC

MicroStrategy, přední firma zabývající se obchodováním, zdvojnásobuje svou zásobu bitcoinů a oznamuje nabídku cenných papírů, aby získala 400 milionů USD na další investice do BTC.

Je nutné mít na těžbu kryptoměn laboratoř?

Rozhodli jste se pustit do těžby kryptoměn? Pak si v první řadě musíte vybrat, jakou kryptoměnu chcete vůbec těžit. Jak na to? No, pokud Vás těžba láká spíše jako hobby, je nejlepší si zkrátka vybrat měnu, která má podle Vás největší budoucnost a líbí se Vám, co vlastně nabízí.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

ART dne – Artist Beeple

art, býk, bitcoin

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img