[Večerní souhrn článků] • Ukrajina si vybrala Stellar jako platformu pro CBDC • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ukrajina si vybrala Stellar jako platformu pro CBDC

Ukrajinská vláda si vybrala kryptoměnu Stellar jako platformu pro budování digitální měny vydané centrální bankou. Centrální banka Ukrajiny zkoumá možnost implementace CBDC od roku 2017

Analýzy a trhy

04.01.21 [Přehled trhu + analýza ETH] Velryby na Ethereum utočí na 1 000 USD

Bulls umožnili ceně ETH růst na hranici 750 USD, kde uzavřel rok. Za posledních 24 hodin sledoval ETH trend svého protějška a královské kryptoměny BTC a v novém roce obecně roste. Včera bulls dosáhli na 987 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Dan Held, spoluzakladatel Krakenu: Bitcoin může být v počátcích supercyklu na 1 000 000 $

Spoluzakladatel kryptoměnové burzy a kryptobanky Kraken, Dan Held, vysvětluje své postřehy ohledně budoucnosti Bitcoinu z hlediska ceny. Hovoří o supercyklu.

Dogecoin a Bcoin rostou na ceně

V posledních několika dnech se staly jasnými lídry na trhu kryptoměn Dogecoin a Bitcoin. Kryptoměna DOGE vzrostla za posledních 24 hodin o více než 75 %. Vypadá to, že růst kryptoměn bude i nadále pokračovat.

Vybraní obyvatelé Šen-čenu získají „červené obálky“ s digitálním jüanem

Programy na pilotní testování a podporu masového přijetí čínského CBDC (digitální měny centrální banky), známé jako DC/EP nebo digitální jüan, pokračují rychlým tempem.

5 možných důvodů pro další růst Bitcoinu

Bitcoin každým dnem dosahuje nové ATH a jeho dynamika nepolevuje. Rok 2020 byl celkově pro tuto přední kryptoměnu skvělým rokem, a to i přes březnový pád, způsobený globální pandemií. Proč ale nyní Bitcoin takto roste?

Hot news

Braiins získává zbývající podíl ve Slush Poolu

Dne 1. září 2020 získala společnosti Braiins zbývající menšinový podíl ve Slush Poolu od zakladatele poolu, Marka Palatinuse, přezdívaného Slush.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Nikdy není pozdě…

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
ppetr1

je CBDC vsech statu sveta konkurenci BTC ???
osobne si to rozhodne nemyslim – jen se obavam ciny :-((

spot_img