[Večerní souhrn článků] • Tyler Winklevoss si zakoupil nejdražší letenku do vesmíru za BTC • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Všechny trhy po nepovedené debatě Trumpa s Bidenem v rudé • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin a globální akcie klesly...

[Večerní souhrn článků] • Investoři přesunuli miliony dolarů z Coinbase • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Tyler Winklevoss si zakoupil nejdražší letenku do vesmíru za BTC

Tyler Winklevoss, bitcoinový investor a spoluzakladatel kryptoburzy Gemini, zakoupil nejdražší letenku do vesmíru. Nákup byl proveden již v roce 2014 za 312,5 BTC, což v té době odpovídalo 250 000 USD. Investice v roce 2014 se však dodnes zhodnotila přes 1000 % a cena za 312,5 BTC by byla nyní oceněna na více než 3 miliony dolarů.

Winklevoss nákup letenky popsal jako pizza efekt, který proběhl v roce 2010. V té době za dvě pizzy zaplatil programátor Laszlo Hanyecz 10 000 BTC, což by v dnešní době odpovídalo více než 97 milionům USD.

Analýzy a trhy

24.02.20 Technická analýza největších indexů Dow Jones a S&P 500 – Známky krize zatím v nedohlednu

V současné chvíli je situace na kryptotrzích docela vlažná a nezbývá nám než jen vyčkávat. Proto jsem se pro dnešek rozhodl udělat analýzu na dva největší světové indexy, což je Dow Jones Industrial Average a a S&P 500. Už hodně dlouho jsem podrobněji situaci na těchto indexech nesledoval, protože to neustále šíleně pumpuje, jakoby to bylo snad donekonečna nafukovací. Nic samozřejmě neroste věčně.

[Přehled trhu] 24.02.20 [BTC] +2,45%[ETH] +3%[ADA] +4,3%[XRP] +1,9% Trh se nám rozjel

Dnes se podíváme na Bitcoin, který předvedl pumpu k 10 000 USD. Cardano prošlo hardforkem a jeho hodnota se odrazila ode dna. Ethereum se nachází u silné rezistence, pokud ji překoná, může vytvořit top hodnoty za dobu delší než rok.

24.02.2020 Technická analýza BCH/USD: Vydrží podpora na 371 USD? Bude BCH atakovat high na 500 USD již v březnu?

Dnes se podíváme na BCH a jeho růst v roce 2020. Budeme hledat hladinu podpory, na níž se odrazí směrem nahoru a nejen to, podíváme se také do minulosti, abychom našli nové hodnoty pro rezistence.

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak blockchain mění tvář fotbalu

Fotbal a blockchain jsou dvě odvětví, které k sobě na první dojem příliš nejdou. Některé fotbalové kluby se však začínají seznamovat s technologií blockchain a máme tu již první vlaštovky jejího využití ve prospěch týmu a fanoušků.

Mohou zpravodajské agentury špehovat vaše kryptoměny?

Během studené války využívala zpravodajská služba CIA a západoněmecká tajná služba BND komunikační zařízení švýcarské firmy Crypto AG, které jím umožnilo špehovat vlády a militanty po celém světě, jenž toto zařízení používali.

Osobnosti

Tony Hsieh, ředitel Zapposu (2/2)

Ve druhé části článku o řediteli Zapposu navážeme na předchozí díl,  kde jsme se mj. věnovali dětství Tonyho Hsieha. Už víme, že od malička snil o vydělávání peněz. Chtěl si zařídit život po svém a věděl, jak toho dosáhnout. Jediné, co bylo dále potřeba, bylo vytrvat.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Bitcoin za posledních 6 měsíců

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře